Oro kondicionieriai

Informacija

Gamintojai

Oro kondicionieriai

Oro kondicionieriai skirti ne tik namų šaldymui, vėsinimui bet ir patalpų šildymui. Inverteriniai split ar on/off tipo kondicionieriai daugiabutyje butams, namams, patalpoms šaldyti, vėsinti ir šildyti, sieniniai pakabinami ant sienos, ar kasetiniai, lubiniai montuojami lubose ir palubiniai montuojami palei lubas ir po palange bei kanaliniai su ...

Oro kondicionieriai skirti ne tik namų šaldymui, vėsinimui bet ir patalpų šildymui. Inverteriniai split ar on/off tipo kondicionieriai daugiabutyje butams, namams, patalpoms šaldyti, vėsinti ir šildyti, sieniniai pakabinami ant sienos, ar kasetiniai, lubiniai montuojami lubose ir palubiniai montuojami palei lubas ir po palange bei kanaliniai su išoriniu lauko bloku, bei nešiojami, kilnojami ir pastatomi, mobilūs oro kondicionieriai - tinkantys, butui, kambariui, namams ir patalpoms šaldyti ir šildyti. Renkantis kondicionierių ne tik šaldymui, bet ir šildymui reikėtų atkreipti dėmesį į oro kondicionieriaus galimybes veikti, ne tik iki -15°C, bet iki -25 ar net -30°C lauke esančiai oro temperatūrai, pagal tai ir skirstoma į oro kondicionierius, kurie daugiau skirti šaldymui ir minimaliam šildymui ir oro kondicionieriai šilumos siurbliai oras-oras, kurių pagrindinė funkcija vasarą šaldymas, o šaltuoju metu patalpų šildymas. Oro kondicionierių paprastas montavimas ir pajungimas, atsiliepimai, maža kaina, aukštas efektyvumas ir komfortas Jūsų namams, o renkantis žinomus gamintojus kaip - Midea, Ballu, LG, SHARP, AlpicAir, Electrolux, Samsung, Daikin, Mitsubishi, Panasonic, Gree, Toshiba ir kitus būsit garantuoti jog ilgai naudotas oro kondicionierius nepraras savo savybių, efektyvumo ir nepriekaištingai atliks šaldymo ir šildymo funkcijas, išlaikydamas mažas elektros sąnaudas ir visuomet naudojantis oro kondicionieriumi jausites komfortiškai.

Naudingumo koeficiento sąvokos:
COP - šildymo naudingumo koeficientas (kiek pagaminama kW šilumos energijos iš 1 kW elektros energijos).
SCOP - sezoninis šildymo naudingumo koeficientas (paskaičiuotas darant prielaida, kad X dienų per metus bus Y temperatūra).
EER - šaldymo naudingumo koeficientas (kiek pagaminama kW šalčio energijos iš 1 kW elektros energijos).
SEER - sezoninis šaldymo naudingumo koeficientas (paskaičiuotas darant prielaida, kad X dienų per metus bus Y temperatūra).

Plačiau

Oro kondicionieriai Yra 144 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 144 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 144 dalykų