Pirties krosnelės

Informacija

Gamintojai

Pirties krosnelės

Malkinės ir elektrinės pirties krosnelės ir krosnys su vandens šilumokaičiu, pašildymu ir talpa, - sprendimai Jūsų pirčiai ar saunai. Pirties krosnelė, krosnis ar pečius gali būti kūrenamas iš priešpirčio, priepirčio ar krosnelės pakūra pačioje pirtyje, pagal patogumą ir pirties išplanavimą Jūsų poreikiams tenkinti. Krosnelės, krosnys pirčiai, s...

Malkinės ir elektrinės pirties krosnelės ir krosnys su vandens šilumokaičiu, pašildymu ir talpa, - sprendimai Jūsų pirčiai ar saunai. Pirties krosnelė, krosnis ar pečius gali būti kūrenamas iš priešpirčio, priepirčio ar krosnelės pakūra pačioje pirtyje, pagal patogumą ir pirties išplanavimą Jūsų poreikiams tenkinti. Krosnelės, krosnys pirčiai, saunai su garo turbina, garo generatoriumi, akmenimis sausai, suomiškai, rusiškai ar turkiškai garinei pirčiai, pirtims kurias mėgstate labiausiai. Krosnelė pirtyje parenkama pagal pirties tūrį, kubatūrą, taip pat svarbu ir akmenų kiekis, jei tai malkinė kieto kuro ar elektrinė krosnelė pirčiai. Išties paprastas pirties įrengimas, krosnelės montavimas ir pajungimas, leidžia turėtį savo pirtį sodyboje, name ar net bute, naudojant elektrinę pirties krosnelę ar infroraudonųjų spindulių kaitintuvą. Geriausia kaina, visuomet galiojanti akcija, žinomiausi gamintojai: HARVIA, KALVIS, VIENYBĖ, ANTARA, HELO, SKAMET, TATPAR ir kiti gaminami Suomijoje, Lenkijoje, Europoje ar Lietuvoje garantuos jog ilgai naudota krosnelė, krosnis pirčiai, nepraras savo šiluminių savybių, neišdegs ir teiks pirties malonumus ilgus metus.

Plačiau

Pirties krosnelės Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

  • Malkinės pirties...

    Malkinės pirties krosnelės ir krosnys su vandens šilumokaičiu, pašildymu ir talpa, - sprendimai Jūsų pirčiai ar saunai. Pirties krosnelė, krosnis ar pečius gali būti kūrenamas iš priešpirčio, priepirčio ar krosnelės pakūra pačioje pirtyje, pagal patogumą ir pirties išplanavimą Jūsų poreikiams tenkinti. Krosnelės, krosnys pirčiai, saunai su akmenimis sausai, suomiškai, rusiškai ar turkiškai garinei pirčiai, pirtims kurias mėgstate labiausiai. Krosnelė pirtyje parenkama pagal pirties tūrį, kubatūrą, taip pat svarbu ir akmenų kiekis, kuris turi įtakos kiek garų išsisikirs ir koks bus pirties drėgnumas. Išties paprastas pirties įrengimas, krosnelės montavimas ir pajungimas, leidžia turėtį savo pirtį sodyboje, name ar net bute, Geriausia kaina, visuomet galiojanti akcija, žinomiausi gamintojai: HARVIA, KALVIS, VIENYBĖ, ANTARA, HELO, SKAMET, TATPAR ir kiti gaminami Suomijoje, Lenkijoje, Europoje ar Lietuvoje garantuos jog ilgai naudota krosnelė, krosnis pirčiai, nepraras savo šiluminių savybių, neišdegs ir teiks pirties malonumus ilgus metus.

  • Elektrinės krosnelės...

    Elektrinės pirties, saunos krosnelės ir krosnys pakabinamos ir pastatomos su vandens šilumokaičiu, pašildymu ir talpa, - sprendimai Jūsų pirčiai ar saunai. Elektrinė pirties krosnelė, saunos krosnis ar pečius turi elektroninius valdymus ar nuotolinius valdymo pultus, valdomus ir Wi-fi telefonu visiškam patogumui ir Jūsų norams bei poreikiams tenkinti. Krosnelės, krosnys pirčiai, saunai su garo turbina, garo generatoriumi, akmenimis sausai, suomiškai, rusiškai ar turkiškai garinei pirčiai, pirtims kurias mėgstate labiausiai. Krosnelė pirtyje parenkama pagal pirties tūrį, kubatūrą, taip pat svarbu ir akmenų kiekis, taip apskaičiuojamas reikalingas krosnelės galingumas . Išties paprastas pirties įrengimas, nesudėtingas krosnelės montavimas ir pajungimas, leidžia turėtį savo pirtį sodyboje, name ar net bute, naudojant elektrinę pirties krosnelę ar infroraudonųjų spindulių kaitintuvą. Geriausia kaina, visuomet galiojanti akcija, žinomiausi gamintojai: HARVIA, HELO, SKAMET, TATPAR ir kiti gaminami Suomijoje, Lenkijoje, Europoje ar Lietuvoje garantuos jog ilgai naudota krosnelė, krosnis pirčiai, nepraras savo šiluminių savybių, neišdegs ir teiks pirties malonumus ilgus metus.