Akumuliacinės talpos

Informacija

Gamintojai

Akumuliacinės talpos

Kaip išsirinkti akumuliacinę talpą? Akumuliacinės talpos veikimo principas?

Akumuliacinė talpa reikalinga tam jog išvengtumėme temperatūrų svyravimų, bei galėtumėm kaupti perteklinę šilumą, kuri vėliau tolygiai būtų atiduodama į šildymo sistemą, dėl ko mažėja kuro snaudos bei prailginamas katilo kūrenimo, bei tarnavimo laikas. Pagal nerašytą tai...

Kaip išsirinkti akumuliacinę talpą? Akumuliacinės talpos veikimo principas?

Akumuliacinė talpa reikalinga tam jog išvengtumėme temperatūrų svyravimų, bei galėtumėm kaupti perteklinę šilumą, kuri vėliau tolygiai būtų atiduodama į šildymo sistemą, dėl ko mažėja kuro snaudos bei prailginamas katilo kūrenimo, bei tarnavimo laikas. Pagal nerašytą taisyklę 1 kW katilo galingumui parenkama 50 l akumuliacinė talpa, tad jei katilo galingumas 20 kW reikalinga būtų 1000 l akumuliacinė talpa, tačiau čia neatsižvelgiama į šiluminius nuostolius, ir jei namas bent kiek apšildintas, koeficientas skaičiuojamas kitaip ir 20 kw katilui būtų reikalinga nemažiau kaip 500 l ir nedaugiau kaip 1000 l akumuliacinė talpa.

Platus akumuliacinių talpų pasirinkimas - apvalios, kvadratinės, pastatomos ir pakabinamos, vertikalios ir horizontalios akumuliacinės talpos su boileriu vandens šildytuvu, su šilumokaičiu, gyvatuku atitiks kiekvieno poreikius bei lūkesčius. Paprastas akumuliacinių talpų pajungimas, montavimas, priežiūra, maža kaina. geri atsiliepimai, pridedamos pajungimo schemos, teikiama nauda ir pagalba taupant kurą, bei žinomi akumuliacinių talpų gamintojai DRAŽICE, SUNSYSTEM, ANTARA, CORDIVARI ir kiti garantuos jog ilgai naudota akumuliacinė talpa nepraras savo šiluminių savybių, efektyvumo bei teikiamos naudos.

Plačiau

Akumuliacinės talpos Yra 66 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 66 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 66 dalykų