Vandens siurbliai, hidroforai

Informacija

Gamintojai

Vandens siurbliai, hidroforai

Cirkuliacinis siurblys reguliuoja vandens tekėjimą šildymo sistemoje ir šilumą perneša į visus šildymo prietaisus.

Cirkuliaciniai siurbliai gali būti skirti grindiniam šildymui, radiatoriniam šildymui, geriamam vandeniui, šaldymo, kondicionavimo, vėdinimo ir vandentiekio sistemoms. Cirkuliacinis siurbliukas gali būti skirtas ir naudojimui saulės...

Cirkuliacinis siurblys reguliuoja vandens tekėjimą šildymo sistemoje ir šilumą perneša į visus šildymo prietaisus.

Cirkuliaciniai siurbliai gali būti skirti grindiniam šildymui, radiatoriniam šildymui, geriamam vandeniui, šaldymo, kondicionavimo, vėdinimo ir vandentiekio sistemoms. Cirkuliacinis siurbliukas gali būti skirtas ir naudojimui saulės kolektorių sistemose. Paprastas cirkuliacinio siurblio greičio nustatymas, reguliavimas, nesudėtingas montavimas, maža kaina, atsiliepimai, žinomi gamintojai GRUNDFOS, WILO, HALM, PEDROLLO garantuos jog ilgai naudotas cirkuliacinis siurblys nepraras efektyvumo, ekonomiškumo, tikslumo bei savo darbą atliks nepriekaištingai taupydamas energiją.

Hidroforai su vandens siurbliu naudojami slėgio pakėlimui sistemoje arba vandens tiekimui iš šulinių. Automatinė vandens tiekimo sistema, kurią sudaro vandens siurblys ir hidroforas, kuris yra membraninio tipo. Paprastas hidroforų montavimas, pajungimas, naudojimasis bei žinomi gamintojai WILO, PEDROLLO garantuos jog ilgai naudotas hidroforas nepraras savo efektyvumo, našumo bei ekonomiškumo.

Fekaliniai siurbliai gali būti naudojami labai plačiai. Fekaliniai siurbliai skirti nuotekų pompavimui, stipriai užterštų skysčių pompavimui, ar nešvariam vandeniui pompuoti. Gali būti naudojamas šulinių ištuštinimui, užpiltų ar užtvindytų patalpų, rūsių ir garažų nešvariam vandeniui pompuoti. Taip pat galingesni fekaliniai siurbliai gali būti naudojami žemės ūkyje, pramonėje ar fermose. Kaip išsirinkti? Svarbu, atkreipti dėmsį koks skystis bus pompuojamas, jei skysti gali turėti papildomų priemaišų, tuomet geriau rinktis fekalinį siurblį su smulkintuvu, kas padės išvengti sistemos užsikišimo. Fekalinių siurblių smulkintuvai gaminami iš atsparaus grūdinto nerūdijančio plieno, kas lems ilgą tarnavimo laiką ir bus labiau tinkamas efektyviam kietakūnių ir purvo smulkinimui. Paprastas fekalinių siurblių montavimas, maža kaina, atsiliepimai, lengvas pajungimas ir priežiūrą, bei žinomas gamintojas garantuos jog ilgai naudotas fekalinis siurblys nepraras savo efektyvumo ir viską atliks nepriekaištingai.

Drenažiniai siurbliai skirti švaraus vandens išsiurbimui, pumpavimui, tačiau nelabai tinkantys nešvariam vandeniui pumpuoti. Drenažiniai vandens siurbliai skirti vandens pumpavimui, išsiurbimui iš užlietų patalpų, taip pat gali būti naudojami vandens išsiurbimui iš baseinų ar puikiai tiks daržų laistymui vandeniu, kuris būtų paimtas iš vandens telkinio, tvenkinio ar upės. Paprastas drenažinių siurblių montavimas, prieinama kaina, geri atsiliepimai, o žinomi gamintojai garantuos jog ilgai naudotas cirkuliacinis siurblys, nepraras savo efektyvumo, bei našumo.

Giluminiai vandens siurbliai gali būti skirti šuliniams iš šulinio pumpuoti, siurbti vandenį ir panardinami vandens siurbliai skirti gręžiniams. Šuliniams skirti giluminiai vandens siurbliai yra labiau atsparūs smėlio priemaišoms ir yra su plūde, kuri skirta papildomai apsaugai pasibaigus šulinyje esančiam vaneniui, automatiškai išjungiant siurblį ir apsaugant nuo perkaitymo. Panardinami siurbliai skirti gręžiniui sukuria vandens sūkurį, kuris papildomai aušina siurblį, ko negalėtų daryti panardintas į šulinį ir galėtų perkaisti. Paprastas panardinamų giluminių siurblių montavimas, maža kaina, atsiliepimai bei žinomi gamintojai garantuos, jog ilgai naudotas panardinamas gilumis siurblys ilgus metus nepriekaištingai tarnaus ir atliks avo funkcijas.

Plačiau

Vandens siurbliai, hidroforai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Cirkuliaciniai siurbliai

  Cirkuliacinis siurblys reguliuoja vandens tekėjimą šildymo sistemoje ir šilumą perneša į visus šildymo prietaisus. Cirkuliaciniai siurbliai gali būti skirti grindiniam šildymui, radiatoriniam šildymui, geriamam vandeniui, šaldymo, kondicionavimo, vėdinimo ir vandentiekio sistemoms. Cirkuliacinis siurbliukas gali būti skirtas ir naudojimui saulės kolektorių sistemose. Paprastas cirkuliacinio siurblio greičio nustatymas, reguliavimas, nesudėtingas montavimas, maža kaina, atsiliepimai, žinomi gamintojai GRUNDFOS, WILO, HALM, PEDROLLO garantuos jog ilgai naudotas cirkuliacinis siurblys nepraras efektyvumo, ekonomiškumo, tikslumo bei savo darbą atliks nepriekaištingai taupydamas energiją.

 • Hidroforai

  Vandens siurbliai su hidroforu naudojami vandens tiekimui iš šulinių arba slėgio pakėlimui, pavyzdžiui, sodo bendrijose. Mūsų šalyje vanduo dažniausiai yra pakankamai arti žemės paviršiaus ir ne visuomet yra reikalingas papildomas gręžinys, todėl šio įrenginio užtenka pilnam vandens aprūpinimui buityje, sode ar ūkyje. Automatinę vandens tiekimo sistemą sudaro vandens siurblys ir hidroforas. Hidroforas yra membraninio tipo, kurio gamybai naudojamas aukščiausios kokybės natūralus kaučiukas, neišskiria toksinų ir yra tinkamas naudojimui su maisto produktais. Didelis našumas, efektyvumas, paprastas vandens siurblių su hidroforu montavimas, maža kaina, atsiliepimai bei patikimas gamintojas PEDROLLO garantuos, jog ilgai naudotas vandens siurblys su hidroforu ilgus metus nepriekaištingai tarnaus ir atliks avo funkcijas.

 • Fekaliniai siurbliai

  Fekaliniai siurbliai gali būti naudojami labai plačiai. Fekaliniai siurbliai skirti nuotekų pmpavimui, stipriai užterštų skysčių išsiurbimui, ar nešvariam vandeniui pumpuoti. Gali būti naudojamas šulinių ištuštinimui, užpiltų ar užtvindytų patalpų, rūsių ir garažų nešvariam vandeniui pumpuoti, išsiurbti. Taip pat galingesni fekaliniai siurbliai gali būti naudojami žemės ūkyje, pramonėje ar fermose. Kaip išsirinkti? Svarbu, atkreipti dėmsį koks skystis bus pumpuojamas, jei skysti gali turėti papildomų priemaišų, tuomet geriau rinktis fekalinį siurblį su smulkintuvu, kas padės išvengti sistemos užsikišimo. Fekalinių siurblių smulkintuvai gaminami iš atsparaus grūdinto nerūdijančio plieno, kas lems ilgą tarnavimo laiką ir bus labiau tinkamas efektyviam kietakūnių ir purvo smulkinimui. Paprastas fekalinių siurblių montavimas, maža kaina, atsiliepimai, lengvas pajungimas ir priežiūrą, bei žinomas gamintojas garantuos jog ilgai naudotas fekalinis siurblys nepraras savo efektyvumo ir viską atliks nepriekaištingai.

 • Drenažiniai siurbliai

  Drenažiniai siurbliai skirti švaraus vandens išsiurbimui, pumpavimui, Taip pat yra modeliai tinkantys ir nešvariam vandeniui pumpuoti. Drenažiniai vandens siurbliai skirti vandens pumpavimui, išsiurbimui iš užlietų patalpų, taip pat gali būti naudojami vandens išsiurbimui iš baseinų ar puikiai tiks daržų laistymui vandeniu, kuris būtų paimtas iš vandens telkinio, tvenkinio ar upės. Paprastas drenažinių siurblių montavimas, prieinama kaina, geri atsiliepimai, o žinomi gamintojai garantuos jog ilgai naudotas cirkuliacinis siurblys, nepraras savo efektyvumo, bei našumo.

 • Giluminiai panardinami...

  Giluminiai vandens siurbliai gali būti skirti šuliniams iš šulinio pumpuoti, siurbti vandenį ir panardinami vandens siurbliai skirti gręžiniams. Šuliniams skirti giluminiai vandens siurbliai yra labiau atsparūs smėlio priemaišoms ir yra su plūde, kuri skirta papildomai apsaugai pasibaigus šulinyje esančiam vaneniui, automatiškai išjungiant siurblį ir apsaugant nuo perkaitymo. Panardinami siurbliai skirti gręžiniui sukuria vandens sūkurį, kuris papildomai aušina siurblį, ko negalėtų daryti panardintas į šulinį ir galėtų perkaisti. Paprastas panardinamų giluminių siurblių montavimas, maža kaina, atsiliepimai bei žinomi gamintojai garantuos, jog ilgai naudotas panardinamas giluminis siurblys ilgus metus nepriekaištingai tarnaus ir atliks avo funkcijas.

 • Sausai statomi vandens...

  Sausai statomi horizontalūs vandens siurbliai būna įvairaus galingumo ir našumo, todėl plačiai naudojami žemės ūkyje, pramonėje ir puikiai tinkantys buityje švaraus vandens tiekimui iš šulinių. Horizontalūs sausai statomi vandens siurbliai taip pat naudojami ūkiuose ir sodybose – kai reikia skirtstyti vandens talpyklų slėgį, norint drėkinti žemę ir kitais tikslais. Sausai statomi siurbliai gali būti įvairių tipų – galima įsigyti daugiapakopius, dvipakopius siurblius, taip pat parduodami sausai statomi vandens sriubliai su atviro tipo ratu ir itin didelio našumo siurbliai.

  Daugiapakopiai sausai statomi horizontalūs siurbliai – tai mažai elektros energijos suvartojantys funkcionalūs siurbliai, tinkantys naudoti švariam vandeniui pumpuoti. Šio tipo siurblį galima naudoti namų ūkyje, vandens slėgiui paskirstyti ir panašiai. Dviejų pakopų sausai statomi vandens siurbliai yra gerai pritaikomi ir itin efektyvūs ir gali būti naudojami pramonės ir buities srityse, įprastam naudojimui namuose: drėkinant žemę ar vandens paskirstymui.

  Siurbliai su atviro tipo ratu išsiskiria iš kitų tokio tipo siurblių, jog leidžia pumpuoti skysčius, kuriuose yra tam tikras priemaišų kiekis ir garantuoja sklandų veikimą be užsikirtimo rizikos. Dėl šios priežasties šį siurblį galima naudoti pramonės, chemijos srityse ar perduodant vandenį iš vandens telkinių – pelkių, kanalų ir t.t. Didelio našumo sausai statomi vandens siurbliai yra naudojami efektyviam didelio kiekio vandens pumpavimui ir tiekimui iš ežerų, upių ar šulinių. Šis įrenginys pasitarnauja drėkinimui purškiant ir kitoms pramonėms šakoms, kur būtinas aukštas vandens srautas.

  Didelis našumas, efektyvumas, paprastas sausai statomų horizontalių siurblių montavimas, maža kaina, atsiliepimai bei patikimas gamintojas PEDROLLO garantuos, jog ilgai naudotas sausai statomas siurblys ilgus metus nepriekaištingai tarnaus ir atliks avo funkcijas.