Sausai statomi vandens siurbliai

Informacija

Gamintojai

Sausai statomi vandens siurbliai

Sausai statomi horizontalūs vandens siurbliai būna įvairaus galingumo ir našumo, todėl plačiai naudojami žemės ūkyje, pramonėje ir puikiai tinkantys buityje švaraus vandens tiekimui iš šulinių. Horizontalūs sausai statomi vandens siurbliai taip pat naudojami ūkiuose ir sodybose – kai reikia skirtstyti vandens talpyklų slėgį, norint drėkinti žemę...

Sausai statomi horizontalūs vandens siurbliai būna įvairaus galingumo ir našumo, todėl plačiai naudojami žemės ūkyje, pramonėje ir puikiai tinkantys buityje švaraus vandens tiekimui iš šulinių. Horizontalūs sausai statomi vandens siurbliai taip pat naudojami ūkiuose ir sodybose – kai reikia skirtstyti vandens talpyklų slėgį, norint drėkinti žemę ir kitais tikslais. Sausai statomi siurbliai gali būti įvairių tipų – galima įsigyti daugiapakopius, dvipakopius siurblius, taip pat parduodami sausai statomi vandens sriubliai su atviro tipo ratu ir itin didelio našumo siurbliai.

Daugiapakopiai sausai statomi horizontalūs siurbliai – tai mažai elektros energijos suvartojantys funkcionalūs siurbliai, tinkantys naudoti švariam vandeniui pumpuoti. Šio tipo siurblį galima naudoti namų ūkyje, vandens slėgiui paskirstyti ir panašiai. Dviejų pakopų sausai statomi vandens siurbliai yra gerai pritaikomi ir itin efektyvūs ir gali būti naudojami pramonės ir buities srityse, įprastam naudojimui namuose: drėkinant žemę ar vandens paskirstymui.

Siurbliai su atviro tipo ratu išsiskiria iš kitų tokio tipo siurblių, jog leidžia pumpuoti skysčius, kuriuose yra tam tikras priemaišų kiekis ir garantuoja sklandų veikimą be užsikirtimo rizikos. Dėl šios priežasties šį siurblį galima naudoti pramonės, chemijos srityse ar perduodant vandenį iš vandens telkinių – pelkių, kanalų ir t.t. Didelio našumo sausai statomi vandens siurbliai yra naudojami efektyviam didelio kiekio vandens pumpavimui ir tiekimui iš ežerų, upių ar šulinių. Šis įrenginys pasitarnauja drėkinimui purškiant ir kitoms pramonėms šakoms, kur būtinas aukštas vandens srautas.

Didelis našumas, efektyvumas, paprastas sausai statomų horizontalių siurblių montavimas, maža kaina, atsiliepimai bei patikimas gamintojas PEDROLLO garantuos, jog ilgai naudotas sausai statomas siurblys ilgus metus nepriekaištingai tarnaus ir atliks avo funkcijas.

Plačiau

Sausai statomi vandens siurbliai Yra 11 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų
Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų