Kategorijos

Informacija

Gamintojai

Prekių sąrašas pagal gamintoją ANTARA

ANTARA kieto kuro, malkiniai granuliniai katilai, pirties krosnelės, akumuliacinės talpos.

ANTARA kieto kuro apatinio ar viršutinio ilgo degimo, malkiniai ir anglimis kūrenami plieniniai, plieno šildymo katilai pasižymi ilgaamžiškumu ir aukštu naudingumo koeficientu, bei ilgu degimu. Preinama kaina, didelė pakūra, ilgas tarnavimo laikas, keli dūmų vertimai, galimas elektroninis išmanus katilo valdymas yra privalumai, kurie lemia apsisprendžiant kokį katilą pasirinti. Ilgai nauodotas plieninis katilas nepraranda savo savybių, šilumokaitis išlieka nepakitęs, paprastas montavimas ir pajungimas bei gera kaina padeda išlaikyti juos populiariausiai tarp kieto kuro katilų. ANTARA katilų didelė pakūra, didelis malkų ilgis, paprasta priežiūra, nereikalinga didelė trauka ir visiškai paprastas naudojimasis jais, užtikrins saugų ir patogų, bei efektyvų ir svarbiausia ekonomišką namų apšildymą. 


ANTARA granuliniai šildymo katilai ekonomiškas ir šiuolaikiškas sprendimas, namų ir patalpų apšildymui. Granulėmis kūrenami katilai, pečiai gali būti ir kombinuoti, dėl ko kūrenami ne tik medžio granulėmis, šiaudais, grūdais, anglies granulėmis, bet turi ir atskirą pakurą kurenti malkomis, briketais ar akmens anglimi. ANTARA ilgai naudoti granuliniai katilai nepraranda savo efektyvumo, našumo ir ekonomiškumo, kadangi turi šiuolaikišką ir ilgaamžį granulių degiklį, kuris katile gali būti sumontuotas automatinis su automatiniu uždegimu, arba be automatinio uždegimo, taip pat gali turėti savaiminio išsivalymo funkciją, kuomet belieka tik iškratyti pelenus iš pelenų dėžutės. Didelis granulių bunkeris, talpa užtikrins jog 4-7 dienas nereikės net prieiti prie katilo, kadangi dėl katilo ekonomiško veikimo užteks vieno užkrovimo visai savaitei. ANTARA granulinių katilų maža kaina, kadangi gaminama yra Lietuvoje, geri atsiliepimai, paprastas montavimas, nesudėtingas pajungimas ir paleidimas, katilo priežiūra, valymas, pilnai automatinis veikimas, lemia jog granulinius katilus renkasi žmonės, kuriems reikalingas, šiuolaikiškas, o svarbiausia ekonomiškas, efektyvus ir priežiūros nereikalaujantis šildymo būdas.


ANTARA malkinės pirties krosnelės ir krosnys, katilai su vandens šilumokaičiu, pašildymu ir talpa, - sprendimai Jūsų pirčiai ar saunai. Pirties krosnelė, krosnis ar pečius gali būti kūrenamas iš priešpirčio, priepirčio ar krosnelės pakūra pačioje pirtyje, pagal patogumą ir pirties išplanavimą Jūsų poreikiams tenkinti. Krosnelės, krosnys pirčiai, saunai su akmenimis sausai, suomiškai, rusiškai ar turkiškai garinei pirčiai, pirtims kurias mėgstate labiausiai. ANTARA tinkama krosnelė pirtyje parenkama pagal pirties tūrį, kubatūrą, taip pat svarbu ir akmenų kiekis, kuris turi įtakos kiek garų išsisikirs ir koks bus pirties drėgnumas. Išties paprastas pirties įrengimas, krosnelės montavimas ir pajungimas, leidžia turėtį savo pirtį sodyboje, name ar net bute, ANTARA Suomiškos malkinės krosnelės pirčiai geriausia kaina, visuomet galiojanti akcija bei kokybė garantuos jog pirties krosnelę įsigysite maža kaina, o ilgai naudota krosnelė, krosnis pirčiai, nepraras savo šiluminių savybių, neišdegs ir teiks pirties malonumus ilgus metus.


Platus ANTARA akumuliacinių talpų pasirinkimas - apvalios, kvadratinės, pastatomos ir pakabinamos, vertikalios ir horizontalios akumuliacinės talpos su boileriu vandens šildytuvu, su šilumokaičiu, gyvatuku ar dviem gyvatukais atitiks kiekvieno poreikius bei lūkesčius. Paprastas ANTARA akumuliacinių talpų pajungimas, montavimas, priežiūra, maža kaina, geri atsiliepimai, pridedamos pajungimo schemos, teikiama nauda ir pagalba taupant kurą, ANTARA akumuliacinių talpų gamintojas garantuoja jog ilgai naudota akumuliacinė talpa nepraras savo šiluminių savybių, efektyvumo bei teikiamos naudos.

Plačiau
Rodoma 1 - 25 iš 25 dalykų
Rodoma 1 - 25 iš 25 dalykų