Vandens šildytuvai, boileriai

Informacija

Gamintojai

Vandens šildytuvai, boileriai

Tūrinis vandens šildytuvas, boileris reikalingas kiekvienuose namuose kur nėra centrinio karšto vandens ruošimo. Elektriniai boileriai, kombinuoti, ar greitaeigiai vandens šildytuvai, vandens šildytuvai su padidintu šilumokaičiu, momentiniai, mažos talpos, montuojami po kriaukle, virš kriauklės ar ant krano, dujiniai vandens šildytuvai – kalonėl...

Tūrinis vandens šildytuvas, boileris reikalingas kiekvienuose namuose kur nėra centrinio karšto vandens ruošimo. Elektriniai boileriai, kombinuoti, ar greitaeigiai vandens šildytuvai, vandens šildytuvai su padidintu šilumokaičiu, momentiniai, mažos talpos, montuojami po kriaukle, virš kriauklės ar ant krano, dujiniai vandens šildytuvai – kalonėlės ar malkiniai boileriai, pakabinami ir pastatomi netiesioginio šildymo boileriai, pagal kiekvieno poreikius karšto vandens ruošimui. Paprastas montavimas ir pajungimas, maži šiluminiai nuostoliai, ilgaamžis boilerio kaitinimo elementas, tenas keramikinis ar anodinis, varinis, maža kaina, internetu visada pigiau. Žinomiausi gamintojai – DRAŽICE, TATRAMAT, ARISTON, TESY, ELECTROLUX, DAFI, BOSCH, GORENJE, BAXI ir kiti geriausia kaina, aukšta kokybė ir paprastas naudojimasis ir ilgas tarnavimo laikas bei garantijos.

Plačiau

Vandens šildytuvai, boileriai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Elektriniai vandens...

  Elektriniai pakabinami ir pastatomi, apvalūs ir kvadratiniai vandens šildytuvai, boileriai patogiausias ir paprasčiausias vandens pašildymo būdas. Vertikalūs ir horizontalūs montuojami horizontaliai, tūriniai, mažos talpos, montuojami po kriaukle, virš kriauklės ar duše elektriniai vandens šildytuvai, boileriai katilai kiekvienam pagal asmeninius poreikius, geriausia kaina ineternetu. Ilgaamžis elektrinio boilerio kaitinimo elementas, tenas užtikrins ilgą tarnavimo laiką, mažas elektros sąnaudas, bei pastovią norimą karšto vandens temperatūrą. Paprastas montavimas, pajungimas, ilgas tarnavimo laikas, garantijos ir žinomiausi elektrinių boilerių gamintojai - Dražice, Tatramat, Ariston, Gorenje, Baxi, Tesy, Electrolux užtikrins ilgą naudojimą, kokybę bei ilgaamžiškumą.

 • Kombinuoti vandens...

  Kombinuoti pakabinami ir pastatomi, apvalūs ir kvadratiniai vandens šildytuvai, ivairios talpos, tūrio boileriai, kairiniai, dešininiai, jungimi prie katilo, šildymo prietaiso ir nuo elektros patogiausias ir paprasčiausias vandens pašildymo būdas. Vertikalūs ir horizontalūs montuojami horizontaliai, tūriniai, mažos talpos, su padidintu šilumokaičiu ar greitaeigiai, netiesioginio šildymo boileriai katilai kiekvienam pagal asmeninius poreikius, geriausia kaina ineternetu. Ilgaamžis kombinuoto boilerio kaitinimo elementas, tenas užtikrins ilgą tarnavimo laiką, mažas elektros sąnaudas, bei pastovią norimą karšto vandens temperatūrą, o šilumokaitis, spiralinis gyvatukas jungiant nuo katilo ar kito šildymo prietaiso užtikrins greitą vandens sušildymą. Paprastas montavimas, geri atsiliepimai, pajungimas, ilgas tarnavimo laikas, garantijos ir žinomiausi kombinuotų boilerių gamintojai - Dražice, Tatramat, Ariston, Gorenje, Baxi, Tesy, Electrolux užtikrins ilgą naudojimą, kokybę bei ilgaamžiškumą.

 • Greitaeigiai,...

  Greiteigiai, netiesioginio šildymo vandens šildytuvai, boileriai pakabinami ir pastatomi, stacionarūs, apvalūs ir kvadratiniai vandens šildytuvai, įvairaus tūrio, talpos boileriai, jungiami prie dujinio, granulinio ar kieto kuro katilo ir nuo elektros, teno pagalba kairiniai ar dešininiai, jungiami iš viršaus ar iš apačios - efektyviausias ir paprasčiausias vandens pašildymo būdas. Vertikalūs ir horizontalūs montuojami horizontaliai, tūriniai, mažos talpos, su padidintu šilumokaičiu boileriai katilai kiekvienam pagal asmeninius poreikius, geriausia kaina ineternetu. Ilgaamžis ir ilgai naudotas greitaeigis boileris užtikrins, efektyvumą, mažas elektros sąnaudas, bei pastovią norimą karšto vandens temperatūrą, o boilerio šilumokaitis, spiralinis gyvatukas užtikrins greitą vandens sušildymą. Tūrinių vandens šildytuvų paprastas montavimas, pajungimas, geri atsiliepimai, priežiūra ir valymas, ilgas tarnavimo laikas, garantijos, žinomiausi greitaeigių boilerių gamintojai - Dražice, Tatramat, Ariston, Gorenje, Baxi, Tesy, Electrolux užtikrins ilgą naudojimą, kokybę bei ilgaamžiškumą.

 • Momentiniai vandens...

  Momentinis elektrinis vandens šildytuvas, boileris populiariausias kompaktiškas vandens pašildymas, bet kurioje vietoje, kurioje yra elektros įvadas. Beslėgiai ir slėginiai momentiniai vandens šildytuvai su dušu, dušui, montuojami virš kriauklės, praustuvo, po praustuvu, momentiniai vandens šildytuvai be maišytuvo, ant krano ar su maišytuvu. Paprastas momentinių vandens šildytuvų boilerių montavimas, pajungimas, paprastas valdymas, priežiūra ir naudojimasis, teigiami atsiliepimai, žinomi gamintojai - Dafi, Delimano, Kospel ir kiti garantuos jog ilgai naudotas momentinis vandens boileris, šildytuvas veiks efektingai, ekonomiškai, bei visuomet užtikrins karšto vandens tiekimą.

 • Dujiniai vandens...

  Dujinės vandens šildymo kalonėlės, šildytuvai šildo vandenį tik tuomet kai reikalingas karštas vanduo, kadangi neturi vandens rezervuaro, yra mažų gabaritų ir lengvai įmontuojamas, kad ir į baldinę spintelę. Atsukus vandens čiaupą įsijungia galingi pakaitinimo elementai ir vanduo sušildomas akimirksniu momentiniu būdu, tokiu atveju energija naudojama tik tuomet kai yra naudojamasi karštu vandeniu. Dujinės vandens kalonėlės, katilai, šildytuvai ar boileriai ekonomiškiausias vandens šildymo būdas, nereikalaujantis didelių investicijų, o įrangą įsigysite maža kaina, kadangi internetu visada pigu www.zidiniaikatilai.lt

 • Kieto kuro vandens...
  Malkiniai kieto kuro vandens šildytuvai pigiausias ir ekonomiškiausias vandens sušildymo būdas. Kombinuoti jungiami ir prie lektros arba tik kieto kuro vandens šildytuvai sprendimas karšto vandens tiekimui namuose, sodyboje ar vasarnamyje.