Radiatoriai, konvektoriai, šildytuvai

Informacija

Gamintojai

Radiatoriai, konvektoriai, šildytuvai

Plieniniai, aliuminiai ar špižiniai radiatoriai efektyviausias šildymas Jūsų namams. Šoninio, apatinio pajungimo ar renovaciniai radiatoriai būna viengubi, 11 12 10 tipo, dvigubi 20 22 tipo ar trigubi 33 tipo, nuo to priklauso radiatorio galingumas ir kokių išmatavimų bus reikalingas radiatorius, kad apšildytų patalpas. Apatinio pajungimo, jungi...

Plieniniai, aliuminiai ar špižiniai radiatoriai efektyviausias šildymas Jūsų namams. Šoninio, apatinio pajungimo ar renovaciniai radiatoriai būna viengubi, 11 12 10 tipo, dvigubi 20 22 tipo ar trigubi 33 tipo, nuo to priklauso radiatorio galingumas ir kokių išmatavimų bus reikalingas radiatorius, kad apšildytų patalpas. Apatinio pajungimo, jungiami iš apačios ar šoninio pajungimo radiatoriai, jungiami iš šono, konvektoriniai radiatoriai žemi ir įvairaus aukščio pagal pajungimo galimybes leis nevaržomai pasirinkti, tokius radiatorius, kurie ne tik šildytų, bet ir estetiškai atrodytų, profiliniu paviršiumi ar lygiu, baltos spalvos ar dažyti pagal RAL, o ilgai naudoti radiatoriai nepraras savo spalvos ir šiluminių savybių. Paprastas radiatorių montavimas ir pajungimas, geri atsiliepimai, mažiausia kaina, žinomiausi gamintojai: KERMI, TERMOLUX, DIANORM, HM, PURMO ekonomiškam ir kokybiškam šildymui.
Konvektoriai įleidžiami į grindis, grindiniai ar pastatotomi žematemperatūriai, žemū temperatūrų konvektoriai radiatoriai, estetiškaiusias šildymo sprendimas su aukštais langais ar langais iki grindų. Įmontuojami konvektoriai visiškai įleidžiami į grindis ir pilnai paslėpiami jose, matomos tik konvektrių grotelės, kurios gali būti Jūsų grindų spalvos medinės ar aliumininės. Ant grindų montuojami grindiniai pastatomi konvektoriai yra mažo aukščio it įvairaus pločio. Paprastas konvektorių montavimas, pajungimas, lengvas valymas ir priežiūra, geriausia kaina, žinomi gamintoja: Konveka, JAGA, Licon su ventiliatorium ar tik vandeniniai kokybiškiausias ir efektyviausias šildymo būdas Jūsų namuose. 
Elektriniai pakabinami ant sienos, ar grindų su ratukais konvektoriniai, tepaliniai radiatoriai, oro šildytuvai paprasčiausias ir pigiausias šildymo būdas nedidelėse patalpose. Paprastas montavimas, elementarus pajungimas, gera kaina lemia tai jog daug neinvestuojant tai paprasčiausias būdas apšildyti patalpas.  

Plačiau

Radiatoriai, konvektoriai, šildytuvai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

  • Plieniniai radiatoriai

    Plieniniai profiliniai radiatoriai efektyviausias šildymas Jūsų namams. Šoninio, apatinio pajungimo ar renovaciniai radiatoriai būna viengubi, 10 11 12 tipo, dvigubi 20 21 22 tipo ar trigubi 33 tipo, nuo to priklauso radiatorio galingumas ir kokių išmatavimų bus reikalingas radiatorius, kad apšildytų patalpas. Apatinio pajungimo, jungiami iš apačios ar šoninio pajungimo radiatoriai, jungiami iš šono, konvektoriniai radiatoriai žemi ir įvairaus aukščio pagal pajungimo galimybes leis nevaržomai pasirinkti, tokius radiatorius, kurie ne tik šildytų, bet ir estetiškai atrodytų, profiliniu paviršiumi ar lygiu, baltos spalvos ar dažyti pagal RAL, o ilgai naudoti radiatoriai nepraras savo spalvos ir šiluminių savybių. Paprastas radiatorių montavimas ir pajungimas, geri atsiliepimai, mažiausia kaina, žinomiausi gamintojai: KERMI, TERMOLUX, DIANORM, HM, PURMO ekonomiškam ir kokybiškam šildymui.

  • Konvektoriai

    Grindininiai įleidžiami ir pastatomi konvektoriai estetiškiausias ir efektyviausias šildymas namams ir patalpoms, tinka su aukštais langais. Konvektoriai radiatoriai grindyse ir pastatomi konvektoriai radiatoriai geriausia kaina patalpų apšildymui. Įvairių aukščių ir ilgių, pasirenkamo galingumo, įmontuojami grindyse su grotelėm, kurios gali būti pagal grindų spalvą medinės arba aliumininės ir pastatomii konvektoriniai, konvekciniai radiatoriai šildymui vandeniu, tinka butuose su centriniu šildymu, patalpoms ir šiuolaikiškiems namams. Paprastas konvektorių montavimas, pajungimas ir priežiūra, aukštos šilumos atidavimo savybės, efektyvumas, geriausia kaina, žinomiausi gamintojai: Konveka, JAGA, Licon, šiuolaikiškiems iš šiltiems Jūsų namams.

  • Elektriniai...

    Elektriniai konvekciniai radiatoriai, konvektoriai, oro šildytuvai, vėjeliai, tepaliniai radiatoriai su elektroniniu ir mechaniniu valdymu, įmontuotu termostatu reguliuojantys šildytuvo darbą pagal patalpos temperatūrą, valdomi per telefoną wi-fi pagalba - paprasčiausias šildymo būdas namams, patalpoms ar vonios kambariui, kur nuolatinė drėgmė. Pakabinami ant sienos ar statotmi ant grindų su ratukais elektriniai radiatoriai, konvektoriai ar tepaliniai radiatoriai akimirksniu sušildys patalpas be jokių pastangų, o ilgai naudotas nepraras savo efektyvumo ir savybių. Nedidelė įrangos kaina, paprastas montavimas, geri atsiliepimai, mažos energijos sąnaudos, dizaino, išmatavimų ir galingumų platus pasirinkimas, žinomiausi gamintojai: ADAX, ATLANTIC, ARGO elektriniai radiatoriai ir oro šildytuvai paprasčiausias ir montavimo bei investicijų nereikalaujantis šildymo būdas.