Plieniniai radiatoriai

Informacija

Gamintojai

Plieniniai radiatoriai

Plieniniai profiliniai radiatoriai efektyviausias šildymas Jūsų namams. Šoninio, apatinio pajungimo ar renovaciniai radiatoriai būna viengubi, 10 11 12 tipo, dvigubi 20 21 22 tipo ar trigubi 33 tipo, nuo to priklauso radiatorio galingumas ir kokių išmatavimų bus reikalingas radiatorius, kad apšildytų patalpas. Apatinio pajungimo, jungiami iš apa...

Plieniniai profiliniai radiatoriai efektyviausias šildymas Jūsų namams. Šoninio, apatinio pajungimo ar renovaciniai radiatoriai būna viengubi, 10 11 12 tipo, dvigubi 20 21 22 tipo ar trigubi 33 tipo, nuo to priklauso radiatorio galingumas ir kokių išmatavimų bus reikalingas radiatorius, kad apšildytų patalpas. Apatinio pajungimo, jungiami iš apačios ar šoninio pajungimo radiatoriai, jungiami iš šono, konvektoriniai radiatoriai žemi ir įvairaus aukščio pagal pajungimo galimybes leis nevaržomai pasirinkti, tokius radiatorius, kurie ne tik šildytų, bet ir estetiškai atrodytų, profiliniu paviršiumi ar lygiu, baltos spalvos ar dažyti pagal RAL, o ilgai naudoti radiatoriai nepraras savo spalvos ir šiluminių savybių. Paprastas radiatorių montavimas ir pajungimas, geri atsiliepimai, mažiausia kaina, žinomiausi gamintojai: KERMI, TERMOLUX, DIANORM, HM, PURMO ekonomiškam ir kokybiškam šildymui.

Plačiau

Plieniniai radiatoriai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

  • Apatinio pajungimo...

    Apatinio pajungimo, pajungiami iš apačios plieniniai radiatoriai efektyviausias ir estetiškiausias šildymas Jūsų namams. Apatinio pajungimo radiatoriai būna viengubi, 11 12 10 tipo, dvigubi 20 22 tipo ar trigubi 33 tipo, nuo to priklauso radiatorio galingumas ir kokių išmatavimų bus reikalingas radiatorius, kad apšildytų patalpas. Radiatoriai gali būti žemi ir įvairaus aukščio ir ilgio, o pagal pajungimo galimybes leis nevaržomai pasirinkti, tokius radiatorius, kurie ne tik šildytų, bet ir estetiškai atrodytų, profiliniu paviršiumi ar lygiu, baltos spalvos ar dažyti pagal RAL, o ilgai naudoti radiatoriai nepraras savo spalvos ir šiluminių savybių. Paprastas radiatorių montavimas ir pajungimas, geri atsiliepimai, mažiausia kaina, žinomiausi gamintojai: KERMI, TERMOLUX, DIANORM, HM, PURMO ekonomiškam ir kokybiškam šildymui.

  • Šoninio pajungimo...

    Šoninio pajungimo plieniniai radiatoriai efektyviausias ir estetiškiausias šildymas Jūsų namams. Šoninio pajungimo radiatoriai būna viengubi, 10 11 12 tipo, dvigubi 20 21 22 tipo ar trigubi 33 tipo, nuo to priklauso radiatorio galingumas ir kokių išmatavimų bus reikalingas radiatorius, kad apšildytų patalpas. Radiatoriai gali būti žemi ir įvairaus aukščio ir ilgio, o pagal pajungimo galimybes leis nevaržomai pasirinkti, tokius radiatorius, kurie ne tik šildytų, bet ir estetiškai atrodytų, profiliniu paviršiumi ar lygiu, baltos spalvos ar dažyti pagal RAL, o ilgai naudoti radiatoriai nepraras savo spalvos ir šiluminių savybių. Paprastas radiatorių montavimas ir pajungimas, geri atsiliepimai, mažiausia kaina, žinomiausi gamintojai: KERMI, TERMOLUX, DIANORM, HM, PURMO ekonomiškam ir kokybiškam šildymui.

  • Renovaciniai radiatoriai

    Renovaciniai šoninio pajungimo plieniniai radiatoriai efektyviausias ir estetiškiausias šildymas Jūsų namams. Šoninio pajungimo radiatoriai būna viengubi, 10 11 12 tipo, dvigubi 20 21 22 tipo ar trigubi 33 tipo, nuo to priklauso radiatorio galingumas ir kokių išmatavimų bus reikalingas radiatorius, kad apšildytų patalpas. Renovaiciniai radiatoriai yra 550 mm, 55 cm aukščio ir įvairių ilgių leis nevaržomai pasirinkti, tokius radiatorius, kurie ne tik šildytų, bet ir estetiškai atrodytų, profiliniu paviršiumi ar lygiu, baltos spalvos ar dažyti pagal RAL, o ilgai naudoti radiatoriai nepraras savo spalvos ir šiluminių savybių. Paprastas radiatorių montavimas ir pajungimas, geri atsiliepimai, mažiausia kaina, žinomiausi gamintojai: KERMI, TERMOLUX, DIANORM, HM, PURMO ekonomiškam ir kokybiškam šildymui.