Konvektoriai

Informacija

Gamintojai

Konvektoriai

Grindininiai įleidžiami ir pastatomi konvektoriai estetiškiausias ir efektyviausias šildymas namams ir patalpoms, tinka su aukštais langais. Konvektoriai radiatoriai grindyse ir pastatomi konvektoriai radiatoriai geriausia kaina patalpų apšildymui. Įvairių aukščių ir ilgių, pasirenkamo galingumo, įmontuojami grindyse su grotelėm, kurios gali būt...

Grindininiai įleidžiami ir pastatomi konvektoriai estetiškiausias ir efektyviausias šildymas namams ir patalpoms, tinka su aukštais langais. Konvektoriai radiatoriai grindyse ir pastatomi konvektoriai radiatoriai geriausia kaina patalpų apšildymui. Įvairių aukščių ir ilgių, pasirenkamo galingumo, įmontuojami grindyse su grotelėm, kurios gali būti pagal grindų spalvą medinės arba aliumininės ir pastatomii konvektoriniai, konvekciniai radiatoriai šildymui vandeniu, tinka butuose su centriniu šildymu, patalpoms ir šiuolaikiškiems namams. Paprastas konvektorių montavimas, pajungimas ir priežiūra, aukštos šilumos atidavimo savybės, efektyvumas, geriausia kaina, žinomiausi gamintojai: Konveka, JAGA, Licon, šiuolaikiškiems iš šiltiems Jūsų namams.

Plačiau

Konvektoriai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

  • Įleidžiami konvektoriai

    Grindininiai įleidžiami konvektoriniai, konvekciniai radiatoriai, konvektoriai estetiškiausias ir efektyviausias šildymas namams ir patalpoms, tinka su aukštais langais. Konvektoriai radiatoriai grindyse geriausia kaina patalpų apšildymui. Įvairių aukščių ir ilgių, pasirenkamo galingumo, įmontuojami grindyse su grotelėm, kurios gali būti pagal grindų spalvą medinės arba aliumininės, konvekciniai grindiniai radiatoriai šildymui vandeniu, tinka butuose su centriniu šildymu, patalpoms ir šiuolaikiškiems namams. Paprastas konvektorių montavimas, pajungimas ir priežiūra, aukštos šilumos atidavimo savybės, efektyvumas, geriausia kaina, žinomiausi gamintojai: Konveka, JAGA, Licon konvektoriai šiuolaikiškiems iš šiltiems Jūsų namams.

  • Pastatomi konvektoriai

    Pastatomi konvektoriniai, konvekciniai radiatoriai, konvektoriai estetiškiausias ir efektyviausias šildymas namams ir patalpoms, tinka su aukštais langais. Pastatomi konvektoriai radiatoriai ant grindų geriausia kaina patalpų apšildymui. Įvairių aukščių ir ilgių, pasirenkamo galingumo, konvekciniai grindiniai radiatoriai šildymui vandeniu, tinka butuose su centriniu šildymu, patalpoms ir šiuolaikiškiems namams. Paprastas konvektorių montavimas, pajungimas ir priežiūra, aukštos šilumos atidavimo savybės, efektyvumas, geriausia kaina, žinomiausi gamintojai: Konveka, JAGA, Licon konvektoriai šiuolaikiškiems iš šiltiems Jūsų namams.

  • Įleidžiamų konvektorių...

    Ileidžiamų grindinių konvektorių radiatorių grotelės medinės arba aliumininės šilumokaičio apsaugai ir interjero detalė . Pritaikykite prie savo interjero ar grindų spalvos, medinės pasirinktinai – ąžuolo, buko, uosio arba aliumininės sidabro spalvos. Grotelių išmatavimai pasirenkami pagal grindinio konvektoriaus plotį ir ilgį. Paprasta priežiūra ir valymas, lengvai išimamos montuojamos ir reikalui esant keičiamos grotelės. KONVEKA, LICON, JAGA gamintojų aukščiausios kokybės įleidžiamų konvektorių radiatorių grotelės.