VIESSMANN Vitodens 100-W 35 kW dujinis kondensacinis turbo katilas, be momentinio vandens šildytuvo

Nauja prekė

Kodas: B1HC351

Gamintojas: VIESSMANN

Šalis: Vokietija

Garantija: 2 metai

Smulkiau

1 260,16€

-12%

1 432,00€

Apie prekę

Kondensacinis dujinis katilas Viessmann Vitodens 100-W 5,9-35 kW , be momentinio karšto vandens šildytuvo, priverstinis dūmų šalinimas.

VIESSMANN pastatomi ir pakabinami dujiniai kondensaciniai turbo katilai su momentiniu vandens ruošimu, kai karštą buitinį vandenį ruošia pats katilas, taip dujiniai šildymo katilai su integruotu boileriu ir dujiniai kondensaciniai šildymo kaitilai prie kurių jungiamas boileris ir karštas vanduo ruošiamas vandens šildytuve ekonomiškiausias sprendimas namams ir patalpoms šildyti su aliuminio lyčio ir nerūdijančio plieno šilumokaičiu. Dujinis kondensacinis katilas su priverstiniu dūmu išmetimu, - pigiausias šildymo būdas šiuolaikiškuose namuose, ypatingai, kai namuose sumontuotas grindinis šildymas. VIESSMANN dujiniams kondensaciniams katilams nereikalingas kaminas, užtenka sumontuoti kaminą per sieną ir to pakanka, kadangi katile yra priverstinis turbo dūmų šalinimas, dėl ko nereiklalinga natūrali trauka. Paprastas dujinių kondensacinių šildymo katilų montavimas, paprastas dūmtraukio pajungimas, ekonomiškumas ir efektyvumas, nuotolinis, laidinis ar wi-fi valdymas telefonu, mažos sąnaudos, gera kaina tai šiuolaikinis šildymas Viessmann dujiniais kondensaciniais katilais.

Tai vienas mažiausių ir tyliausiai veikiančių šios gaminių grupės dujinių kondensacinių pakabinamų katilų.Dėl kompaktinių matmenų ir minimalaus darbinio triukšmingumo jį lengva integruoti į gyvenamąsias patalpas.

Patogi karšto vandens gamyba.Temperatūros reguliatorius užtikrina greitą vandens šildymą ir pastovią paduodamo vandens temperatūrą. Ilgaamžis dėl specialaus MatriX audinio iš tauriojo plieno. Moduliuojamas, gamykloje sukurtas ir pagamintas MatriX cilindrinis degiklis dėl specialaus MatriX audinio iš tauriojo plieno užtikrina nekintantį aukštą energijos efektyvumą ir į ateitį orientuotą saugumą. Degiklis optimaliai pritaikytas prie šilumokaičio.

Saugi eksploatacija ir ilgalaikiškumas 
Vitodens 100-W ypač kokybiško storasienio nerūdijančio tauriojo plieno šildymo paviršius Inox-Radial užtikrina naudojimo patikimumą bei ilgalaikį kondensacijos efekto panaudojimą. Tauriojo plieno šilumokaičio paviršiai yra ypač lygūs; dėl savaiminio valymosi efekto priežiūros intervalai yra labai ilgi.

Ypač patogus aptarnavimas ir priežiūra 
Hidraulinis blokas AquaBloc su kištukinių jungčių sistema: visus komponentus, kuriuos reikia prižiūrėti, galima lengvai pasiekti ir pakeisti iš priekio.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 725
Plotis, mm: 400
Gylis, mm: 340
Galia, kW: 35
Pagaminta iš: Plieno
Spalva: Balta
Naudingumo koeficientas, %: iki 107
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 60/100
Apšildomas plotas, m2: iki 350
Kurenama: Gamtinės arba suskystintos dujos
Tipas: Pakabinamas
Vandens ruošimas: Atskirai pajungtame vandens šildytuve
Pagal galią kW: Nuo 31 iki 35 kW
Svoris, kg: 45
Pagal gamintoją: VIESSMANN

Priedai