Sumažinta kaina! VAILLANT turboTEC VUW EXP 242-3 PRO dujinis turbo katilas 24 kW, su momentiniu vandens šildytuvu

VAILLANT turboTEC VUW EXP 242-3 PRO dujinis turbo katilas 24 kW, su momentiniu vandens šildytuvu

Nauja prekė

Kodas: VUW PRO EXP 242-3

Gamintojas: VAILLANT

Šalis: Vokietija

Garantija: 2 metai

Smulkiau

864,26€

-21%

1 094,00€

Apie prekę

VAILLANT VUW EXP 242-3 PRO atmoTEC pakabinamas dujinis katilas 8,6-24 kW, su momentiniu vandens šildytuvu, priverstinis dūmų šalinimas į kaminą.

VAILLANT pastatomi ir pakabinami dujiniai atmosferiniai ir dujiniai kondensaciniai turbo katilai su momentiniu vandens ruošimu, kai karštą buitinį vandenį ruošia pats katilas, dujiniai šildymo kaitilai prie kurių jungiamas boileris ir karštas vanduo ruošiamas vandens šildytuve ekonomiškiausias sprendimas namams ir patalpoms šildyti su aliuminio lyčio ir nerūdijančio plieno šilumokaičiu. Dujinis katilas su priverstiniu dūmu išmetimu turbo ar savaiminiu atmosferiniu dūmų išmetimu į kaminą, - pigiausias šildymo būdas šiuolaikiškuose namuose. Paprastas dujinių šildymo katilų montavimas, paprastas dūmtraukio pajungimas, ekonomiškumas ir efektyvumas, nuotolinis, laidinis ar wi-fi valdymas telefonu, mažos sąnaudos, gera kaina tai šiuolaikinis šildymas VAILLANT dujiniais katilais. Net ilgai naudotas katilas nepraranda savo efektyvumo, ekonomiškumo ir savybių.

Vokiškas plieninis Vaillant katilas su moduliuojančiu atmosferiniu degikliu su galios reguliavimo ribomis nuo 40% iki 100%, garantuojantis optimalias dujų sąnaudas, įmontuotas papildomas karšto vandens temperatūros jutiklis bei dvipakopis siurblys su automatiniu nustatymu energijos taupymui, kad būtu paprasta katilo priežiūra visi mazgai pasiekiami iš priekinės katilo pusės. Elektroninis uždegimas ir visų katilo funkcijų valdymas. Varinis šilumokaitis, kuriame vyksta šilumos perdavimas iš karštų degimo dujų šilumos nešiklių, turi specialią apsauginę dangą „SUPRAL®“, saugančią šilumokaitį nuo korozijos. Šilumokaitis idealiai pritaikytas darbui moduliacijos režimu, jo ilgas tarnavimo laikas. Dėl originalaus dizaino ir tylaus veikimo katilai nesugadins Jūsų interjero ir nedrums ramybės.

Su momentine “Aqua Comfort” karšto vandens paruošimo sistema, automatine galingumo moduliacija, moduliaciniu ventilatoriumi, integruotu 2 greičių siurbliu, automatine apvedimo linija ir sistemos plėtimosi indu.

Papildomi priedai: Suskystintų dujų perjungimo komplektas

Charakteristikos

Aukštis, mm: 700
Plotis, mm: 410
Gylis, mm: 300
Galia, kW: 24
Pagaminta iš: Plieno
Spalva: Balta
Naudingumo koeficientas, %: 92
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 60/100
Apšildomas plotas, m2: 240
Kurenama: Gamtinės dujos
Tipas: Pakabinamas
Debitas (sušildomas vanduo), l/min: 13,4
Pagal galią kW: Nuo 21 iki 25 kW
Svoris, kg: 36
Pagal gamintoją: VAILLANT