Sumažinta kaina! PEDROLLO TOP MULTI-TECH 2 giluminis panardinamas siurblys su valdymu

PEDROLLO TOP MULTI-TECH 2 giluminis panardinamas siurblys su valdymu

Nauja prekė

Kodas: TOP MULTI-TECH 2

Gamintojas: PEDROLLO

Šalis: Italija

GArantija: 2 metai

Smulkiau

346,50€

-1%

350,00€

Apie prekę

Giluminis panardinamas siurblys PEDROLLO TOP MULTI-TECH 2 šuliniams, laistymo sistemoms, vandens tiekimui iš vandens bakų, rezervuarų, gilių šulinių, lietaus nuotekų vandens pumpavimui ar irigacinės laistymo sistemos matinimui.

PEDROLLO giluminiai švaraus ar geriamo vandens ir chemiškai neaktyvių skysčių pumpavimui panardinami gręžiniui ar šuliniui siurbliai skirti efektyviam vandens pumpavimui iš šulinių ir gręžinių. Didelis našumas, efektyvumas, paprastas panardinamų giluminių siurblių montavimas, maža kaina, atsiliepimai bei patikimas gamintojas PEDROLLO garantuos, jog ilgai naudotas panardinamas giluminis siurblys ilgus metus nepriekaištingai tarnaus ir atliks avo funkcijas.

PEDROLLO TOP MULTI-TECH 2 panardinami giluminiai šulinių siurbliai montuojami iki 5 m gilyje po vandeniu ir minimalus išsiurbimo lygis yra 22 mm nuo dugno.

Siurblio integruota valdymo automatika įjungia siurblį kai vandentiekio sistemos slėgis nukrenta žemiau 1.5bar (pvz. kai atidaromas čiaupas) ir stabdo siurblį kai suvartojimas sumažėja iki 3 litrų per minutę. Be to siurblio automatika tūri apsaugines funkcijas:

  • apsauga nuo sausos eigos
  • apsauga nuo dažno junginėjimosi
  • nesant vandens suvartojimui kas 48 val. automatika įjungia siurblį 10-čiai sekundžių.Charakteristikos

Galia, W: 550
Pajungimo diametras:
Svoris, kg: 9,4
Pagal gamintoją: PEDROLLO
Slėgis, m: 5-40
Našumas, m³/val.: 0,6-4,8