INVICTA CASSINE ketaus krosnelė 10 kW

Nauja prekė

Kodas: 6147.44

Gamintojas: INVICTA

Šalis: Prancūzija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

705,50€

-15%

830,00€

Apie prekę

INVICTA CASSINE ketinė krosnelė.

INVICTA malkomis kūrenamos ketaus, ketinės, špižinės šildymo krosnelės židiniai pasižymi originaliu dizainu, storu ketaus plokščių storiu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Ketinės INVICTA malkinės šildymo krosnelės ir ilgai naudotos nepraranda savo šiluminių savybių, nekeičia formos ir visada atrodo lyg nauja. Ketaus malkinės krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūru, efektyviausias, funkcionaliausias, greičiausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog INVICTA krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, kadangi gausus modelių pasirinkimas, pritaps kiekvieno interjere.

Ši krosnelė yra dvigubo degimo, tai reiškia kad degant malkoms išsiskiria dujos, kurios yra neišmetamos pro kaminą, o papildomai sudeginamos (pro galinėjė krosnelės sienelėje padarytas  angeles patekęs oras į krosnelę uždega tas dujas, gaunasi dviguba liepsna), tai padidina šilumos efektyvumą, krosnelė daugiau ir ilgiau teikia šilumą, mažina aplinkos taršą. Taip pat  papildomai degdamos dujos užtikrina visišką pelenų sudegimą, jų praktiškai nelieka ir tai sumažina krosnelės priežiūrą.


Taip pat ši krosnelė turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp krosnelės durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant krosnelės stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti krosnelės stiklą. 

Kiekviena INVICTA ketinė krosnelė turi deflektorių, kuris yra montuojamas krosnelės degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelės temperatūrą ir ji kur kas daugiau skleidžia šilumos.


Charakteristikos

Aukštis, mm: 950
Plotis, mm: 487
Gylis, mm: 415
Galia, kW: 10
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 76
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 150
Apšildomas plotas, m2: 100
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Šildymo laikas, val: iki 10
Malkų ilgis iki, cm: 34
Pagal galią kW: Nuo 0 iki 10 kW
Svoris, kg: 103
Pagal gamintoją: INVICTA