INVICTA NELSON ketaus krosnelė 12 kW

Nauja prekė

Kodas: 6129.44

Gamintojas: INVICTA

Šalis: Prancūzija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 589,50€

-15%

1 870,00€

Apie prekę

INVICTA NELSON ketinė krosnelė su dvigubu vazadu.

INVICTA malkomis kūrenamos ketaus, ketinės, špižinės šildymo krosnelės židiniai pasižymi originaliu dizainu, storu ketaus plokščių storiu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Ketinės INVICTA malkinės šildymo krosnelės ir ilgai naudotos nepraranda savo šiluminių savybių, nekeičia formos ir visada atrodo lyg nauja. Ketaus malkinės krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūru, efektyviausias, funkcionaliausias, greičiausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog INVICTA krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, kadangi gausus modelių pasirinkimas, pritaps kiekvieno interjere.

Krosnelės stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti krosnelės stiklą. 

Kiekviena INVICTA ketinė krosnelė turi deflektorių, kuris yra montuojamas krosnelės degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelės temperatūrą ir ji kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 930
Plotis, mm: 910
Gylis, mm: 480
Galia, kW: 12
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 70
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 180
Apšildomas plotas, m2: 120
Stiklo forma: Dvipusis
Malkų ilgis iki, cm: 80
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 201
Pagal gamintoją: INVICTA