SEGUIN JADE ketaus krosnelė su malkine 7 kW

Nauja prekė

Kodas: PJ/GBU

Gamintojas: SEGUIN DUTERIEZ

Šalis: Prancūzija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 262,40€

-20%

1 578,00€

Apie prekę

SEGUIN JADE ketinė kroenelė su malkine.

Ši krosnelė gali turėti iš galo ar apačios 100mm skersmens šalto oro iš lauko paėmimo angą, todėl patalpoj visada išliks gaivus ir tyras oras.

Ši krosnelė yra dvigubo degimo, tai reiškia kad degant malkoms išsiskiria dujos, kurios yra neišmetamos pro kaminą, o papildomai sudeginamos (pro galinėjė krosnelės sienelėje padarytas  angeles patekęs oras į krosnelę uždega tas dujas, gaunasi dviguba liepsna), tai padidina šilumos efektyvumą, krosnelė daugiau ir ilgiau teikia šilumą, mažina aplinkos taršą. Taip pat  papildomai degdamos dujos užtikrina visišką pelenų sudegimą, jų praktiškai nelieka ir tai sumažina krosnelės priežiūrą.

Taip pat ši krosnelė turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp krosnelės durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant krosnelės stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti krosnelės stiklą. 

Kiekviena SEGUIN ketinė krosnelė turi deflektorių, kuris yra montuojamas krosnelės degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelės temperatūrą ir ji kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Jau daugiau kaip 30 metų SEGUIN DUTERIEZ vysto židinių ir krosnelių gamybą ir plėtrą. Daugiau kaip 30 metų patirtis siūlo jums atrasti stilių, kurti harmoniją jūsų namuose pagal jūsų norus, siekius ir poreikius. Plati tradicinių ar atviros ugnies, klasikinių, šiuolaikiškų, kaimiško stiliaus ar aukštos dizaino klasės židinių, krosnelių gama, suras vietą kiekvieno namuose.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1050
Plotis, mm: 520
Gylis, mm: 450
Galia, kW: 7
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 79
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus arba iš galo
Dūmtraukio diametras, mm: 150
Apšildomas plotas, m2: 70
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Malkų ilgis iki, cm: 45
Pagal galią kW: Nuo 0 iki 10 kW
Svoris, kg: 165
Pagal gamintoją: SEGUIN