SEGUIN JADE ketaus krosnelė ant kojelių 7 kW

Nauja prekė

Kodas: PJ/G

Gamintojas: SEGUIN DUTERIEZ

Šalis: Prancūzija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

992,80€

-20%

1 241,00€

Apie prekę

SEGUIN JADE ketinė krosnelė ant kojų.

Ši krosnelė gali turėti iš galo ar apačios 100 mm skersmens šalto oro iš lauko paėmimo angą, todėl patalpoj visada išliks gaivus ir tyras oras.

Ši krosnelė yra dvigubo degimo, tai reiškia kad degant malkoms išsiskiria dujos, kurios yra neišmetamos pro kaminą, o papildomai sudeginamos (pro galinėjė krosnelės sienelėje padarytas  angeles patekęs oras į krosnelę uždega tas dujas, gaunasi dviguba liepsna), tai padidina šilumos efektyvumą, krosnelė daugiau ir ilgiau teikia šilumą, mažina aplinkos taršą. Taip pat  papildomai degdamos dujos užtikrina visišką pelenų sudegimą, jų praktiškai nelieka ir tai sumažina krosnelės priežiūrą.

Taip pat ši krosnelė turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp krosnelės durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant krosnelės stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti krosnelės stiklą. 

Kiekviena SEGUIN ketinė krosnelė turi deflektorių, kuris yra montuojamas krosnelės degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelės temperatūrą ir ji kur kas daugiau skleidžia šilumos.

SEGUIN malkomis kūrenamos ketaus krosnelės pasižymi originaliu dizainu, storu ketus plokčšių storiu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Ketinės SEGUIN krosnelės tai tikrai geriausias pasirinkimas lyginant už naudotas skandinaviškas krosneles, kadangi ketus kaip ir daugelis kitų medžiagų veikiamos karščio dyla, jo storis mažėja, automatiškai krenta šilumos atidavimas ir efektyvumas dėl ko siūloma rintis naują krosnelę - buržuiką, kuri tikrai tarnaus ilgą laiką. Ketaus krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūrų, efektyviausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog SEGUIN krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, o dabar internetu įsigysite dar pigiau.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 890
Plotis, mm: 520
Gylis, mm: 335
Galia, kW: 7
Pagaminta iš: Ketaus
Naudingumo koeficientas, %: 79
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 150
Apšildomas plotas, m2: 80
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Dėžutė pelenams: Yra
Malkų ilgis iki, cm: 30
Pagal galią kW: Nuo 0 iki 10 kW
Svoris, kg: 165
Pagal gamintoją: SEGUIN