SEGUIN SAPHIR ketaus krosnelė 11 kW

Nauja prekė

Kodas: PS/C

Gamintojas: SEGUIN DUTERIEZ

Šalis: Prancūzija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 495,20€

-20%

1 869,00€

Apie prekę

SEGUIN SAPHIR ketinė krosnelė.

Ši krosnelė gali turėti iš galo ar apačios 100mm skersmens šalto oro iš lauko paėmimo angą, todėl patalpoj visada išliks gaivus ir tyras oras. Ši krosnelė turi durles iš šono todėl pakurt malkas galėsit pro pagrindines dureles arba pro šoną.

Taip pat ši krosnelė turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp krosnelės durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant krosnelės stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti krosnelės stiklą. 

Kiekviena SEGUIN ketinė krosnelė turi deflektorių, kuris yra montuojamas krosnelės degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelės temperatūrą ir ji kur kas daugiau skleidžia šilumos.

SEGUIN malkomis kūrenamos ketaus krosnelės pasižymi originaliu dizainu, storu ketus plokčšių storiu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Ketinės SEGUIN krosnelės tai tikrai geriausias pasirinkimas lyginant už naudotas skandinaviškas krosneles, kadangi ketus kaip ir daugelis kitų medžiagų veikiamos karščio dyla, jo storis mažėja, automatiškai krenta šilumos atidavimas ir efektyvumas dėl ko siūloma rintis naują krosnelę - buržuiką, kuri tikrai tarnaus ilgą laiką. Ketaus krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūrų, efektyviausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog SEGUIN krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, o dabar internetu įsigysite dar pigiau.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 750
Plotis, mm: 660
Gylis, mm: 570
Galia, kW: 11
Pagaminta iš: Ketaus
Naudingumo koeficientas, %: 82
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus arba iš galo
Dūmtraukio diametras, mm: 150
Apšildomas plotas, m2: 110
Stiklo forma: Tiesus
Malkų ilgis iki, cm: 50
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 165
Pagal gamintoją: SEGUIN