INVICTA MODENA krosnelė su šilumokaičiu 12 kW

Nauja prekė

Kodas: 6171.44

Gamintojas: INVICTA

Šalis: Prancūzija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

2 006,00€

-15%

2 360,00€

Apie prekę

INVICTA MODENA ketinė krosnelė su šilumokaičiu 12 kW

Kieto kuro krosnelė su vandens šilumokaičiu, pajungta į centrinę šildymo sistemą, apšildys Jūsų namus, suteiks malonią ir pigią šilumą, gaunamą deginant medieną, o taip pat papuoš Jūsų namų interjerą.

Ši krosnelė turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp krosnelės durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant krosnelės stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti krosnelės stiklą. 

Kiekviena INVICTA ketinė krosnelė turi deflektorių, kuris yra montuojamas krosnelės degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelės temperatūrą ir ji kur kas daugiau skleidžia šilumos.

INVICTA nuo 1924 metų kuria ir gamina krosneles ir židinių ugniakurus, kurie visiškai patenkina vartotojo lūkesčius. Kurdama produktą ateities kartoms, INVICTA drąsiai pasitinka rytojaus poreikius ir iššūkius. Šiandien tai plačiai žinomas krosnelių, židinių ugniakurų gamintojas. Pagamindama per metus virš 170 000 krosnelių ir židinių ugniakurų INVICTA yra šios srities gamintojų lydėrė.

 

Charakteristikos

Aukštis, mm: 741
Plotis, mm: 764
Gylis, mm: 508
Galia, kW: 7
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 75
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus arba iš galo
Dūmtraukio diametras, mm: 150
Apšildomas plotas, m2: 120
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 380
Durelių plotis, mm: 527
Dėžutė pelenams: Yra
Šildymo laikas, val: iki 10
Vyrių pusė: Kairė
Malkų ilgis iki, cm: 50
Šilumokaičio galia, kW: 4
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 170
Pagal gamintoją: INVICTA