HAAS+SOHN KALMAR II/11 krosnelė su šilumokaičiu ir keramikos apdaila 15 kW

Nauja prekė

Kodas: KALMAR II/11

Gamintojas: HAAS+SOHN

Šalis: Čekija

Garantija: 2 metai

Smulkiau

1 277,56€

-24%

1 681,00€

Apie prekę

KALMAR II/11 plieninė krosnelė su vandens šilumokaičiu ir su smėlio arba pilkos keramikos apdaila šonuose 15 kW. Šilumokaičio galia 11,3 kW.

Ši krosnelė turi antrinį degimą - dvigubas degimas taupo kurą. Šalutinių degių dujų panaudojimo procesas - normaliomis sąlygomis šios dujos išeitų nepanaudotoskartu su išmetamosiomis dujomis dūmtraukiu. Taip padidinamas našumas, o tuo pačiu sunaudojama mažiau kuro.

Automatinis pirminio degimo oro reguliatorius - apsaugo nuo šilumokaičio perkaitymo. Kai vanduo šilumokatyje pasiekia 95C, jis specialaus kapiliarinio vožtuvo pagalba uždaro pirminio oro padavimą į degimo kamerą, kuo sustabdo degimą.

Išorinis oro padavimas (CPV) - idealus mažų energetinių sąnaudų namai. Galimas degimui reikalingo oro padavimas iš išorinės aplinkos. Taip degimui nenaudojamas jau pašildytas patalpos oras. Puikiai tinka gerai izoliuotoms patalpoms.

Sumontuota unikali ir patogi šilumokaičio valymo sistema.


Pakeičiamas šilumokaitis - vietoj šilumokaičio galima u-dėti dangtelį aklę. Ši savybė patogi šildymo sistemos prijungimo arba atjungimo atveju. Taip supaprastinama bendra krosnelių techninė priežiūra.

Krosnelės HAAS+SOHN tarnauja ne tik patogiam ir jaukiam namų šildymui, bet taip pat (inovacinių technologijų dėka) pasižymi optimaliu degimu ir puikiu aptarnavimo komfortu. Tokiu būdu sukuria unikalią praktiškų baldų dalį. Kaip sąnaudas taupanti ir ekologiška šildymo alternatyva, ypač pereinamuoju laikotarpiu, židininės krosnelės HAAS+SOHN – tai produktas, kuris atsižvelgia į ateities poreikius. Modernūs ar tradiciniai, įvairūs atskirų modelių variantai ir dizainas išpildys kiekvieną Jūsų pageidavimą.

Privalumai:

nežymios emisijos, optimalus degimas, pilnai automatiško reguliavimo galimybė pačių moderniausių inovacinių technologijų dėka
mažiau suodžių
mažiau darbo su valymu
maksimalus išlaidų šildymui taupymas
padidintas efektyvumo laipsnis – daugiau šilumos, mažiau malkų
aiškus liepsnos vaizdas, oro srautui nuolat tekant stiklu
 

INVESTICIJOS

Investicijomis į plėtrą, mokslinius tyrimus ir aplinkos apsaugą kaip bendrovė, orientuota į ateitį, nustatome naujus techninius standartus ir mastus. Pažangios naujovės kaip „Clean technology“, pakeičiami židininių/ koklinių krosnelių bei židinių įdėklų šilumokaičiai, padidintas šilumokaičiu perduodamos šilumos santykis arba pasauliniu mastu unikalios krosnelės mažai energijos sunaudojantiems namams daro mūsų gaminius nepakeičiamais.

DIZAINAS

Rengdami savo modelius, didžiausią dėmesį skiriame aukščiausios klasės dizainui ir turtingai formų įvairovei. Aukštos kokybės medžiagos, apdirbimo kokybė ir platus spalvų spektras sujungia mūsų krosnelių išvaizdą ir funkcionalumą į harmoniškus kompleksus. Mūsų gaminiai sugeba sukurti jaukią ir nepakartojamą atmosferą.

KOKYBĖ

Geriausia kokybė reiškia pačius aukščiausius reikalavimus technikai, funkcionalumui ir įrangai. Laiko patikrinti gamybos procesai, naudojant pačias moderniausias gamybos technologijas, prieinamos atsarginės dalys ir aukščiausios klasės techninės paslaugos sudaro mūsų siūlomos kokybės esmę. Visu tuo mūsų gaminiai tampa puikia investicija į gyvenimą.  

JAU DAUGIAU KAIP 150 EGZISTAVIMO METŲ

HAAS+SOHN malkomis kūrenamos plieninės krosnelės pasižymi originaliu dizainu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Plieninė ilgai naudota krosnelė nepraranda savo efektyvumo, formos ir visuomet išlieka lyg nauja, o pakūroje esančios šamotinės plytos – vermikulitas, ne tik spinduliuos šilumą, bet ir ją kaups degimo metu bei skleis į aplinką, kuomet malkos bus jau sudegusios. HAAS+SOHN plieno krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūru, efektyviausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Didelis įvairaus dizaino pasirinkimas, su malkinėmis, ant kojos, ar sukamos aplink savo ašį, atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog HAAS SOHN krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, o dabar internetu įsigysite dar pigiau.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1228
Plotis, mm: 686
Gylis, mm: 482
Galia, kW: 15
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 83
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 150
Apšildomas plotas, m2: 200
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Dėžutė pelenams: Yra
Šamotiniai blokeliai: Yra
Kurenama: Mediena, briketai, anglies briketai
Malkų ilgis iki, cm: 35
Šilumokaičio galia, kW: 11,3
Šilumokaičio talpa, l: 29,5
Pagal galią kW: Nuo 16 iki 20 kW
Svoris, kg: 239
Pagal gamintoją: HAAS+SOHN