THORMA RIBE šildymo krosnelė 10 kW

Nauja prekė

Kodas: 9480157011

Gamintojas: THORMA

Šalis: Slovakija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

768,40€

-15%

904,00€

Apie prekę

Praktiška krosnelė THORMA RIBE su apačioje vieta malkoms susidėti. Tonuotas stiklas vizualiai padidins ugnies vaizdą.

THORMA malkomis kūrenamos plieninės krosnelės pasižymi originaliu dizainu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Plieninė ilgai naudota krosnelė nepraranda savo efektyvumo, formos ir visuomet išlieka lyg nauja, o pakūroje esančios šamotinės plytos – vermikulitas, ne tik spinduliuos šilumą, bet ir ją kaups degimo metu bei skleis į aplinką, kuomet malkos bus jau sudegusios. Thorma plieno krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūru, efektyviausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Didelis įvairaus dizaino pasirinkimas, su malkinėmis, ant kojos, ar sukamos aplink savo ašį, atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog THORMA krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, o dabar internetu įsigysite dar pigiau.

Ši krosnelė iš galo turi 100mm skersmens šalto oro iš lauko paėmimo angą, todėl patalpoj visada išliks gaivus ir tyras oras.

Labai aukštos temperatūros karštas oras yra pučiamas ant stiklo, todėl neleidžia suodžiams rinktis ant jo, todėl mėgausitės gyva natūralios spalvos liepsna ir kur kas rečiau reikės valyti stiklą.

Krosnelės degimo kamera dengta šamotiniais blokeliais, kurie prailgina šilumos skleidimą į aplinką. THORMA krosnelės turi deflektorių, kuris yra montuojamas krosnelės degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelės temperatūrą ir ji kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 110
Plotis, mm: 546
Gylis, mm: 362
Galia, kW: 10
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 82
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 150
Apšildomas plotas, m2: 100
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Dėžutė pelenams: Yra
Šamotiniai blokeliai: Yra
Kurenama: Malkomis, briketais
Pagal galią kW: Nuo 0 iki 10 kW
Svoris, kg: 85
Pagal gamintoją: THORMA