SPARTHERM STOVO L plieninė krosnelė 5 kW

Nauja prekė

Kodas: 1019334

Gamintojas: SPARTHERM

Šalis: Vokietija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

2 424,00€

-20%

3 030,00€

Apie prekę

Stiklai trijose krosnelės pusėse skleidžia šilumą, šviesą ir jaukumo jausmą visame kambaryje.

Ši SPARTHERM STOVO L krosnelė iš galo turi šalto oro iš lauko paėmimo angą, todėl patalpoj visada išliks gaivus ir tyras oras.

Ši krosnelė turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp krosnelės durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai 
galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti krosnelės stiklą. Krosnelės degimo kamera dengta šamotiniais blokeliais, kurie prailgina šilumos skleidimą į aplinką.

SPARTHERM krosnelės turi deflektorių, kuris yra montuojamas krosnelės degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelės temperatūrą ir ji kur kas daugiau skleidžia šilumos.

SPARTHERM - vienas didžiausių židinių ugniakurų ir krosnelių gamintojų Vokietijoje. Įmonės produkcija pasižymi nepriekaištinga vokiška kokybe. Daug dėmesio skiriama techninėms gaminio charakteristikoms ir korozijai atspariam gaminio paviršiui. SPARTHERM krosnelės šiuolaikiškos, elegantiškos, stilingos, tokios kurios tenkintų kiekvieno pirkėjo norus.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1115
Plotis, mm: 438
Gylis, mm: 378
Galia, kW: 5
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 80
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus arba iš galo
Dūmtraukio diametras, mm: 150
Apšildomas plotas, m2: 60
Stiklo forma: Lenktas
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 766
Durelių plotis, mm: 384
Dėžutė pelenams: Yra
Vyrių pusė: Kairė
Oro padavimas iš: Lauko
Šamotiniai blokeliai: Yra
Malkų ilgis iki, cm: 30
Svoris, kg: 125