ROMOTOP EVORA T 03 plieninė šildymo krosnelė 8 kW

Nauja prekė

Kodas: EVORA T 03

Gamintojas: Romotop

Šalis: Čekija

Garantija: 2 metai

Smulkiau

1 105,00€

-15%

1 300,00€

Apie prekę

ROMOTOP EVORA T 03 plieninė, EVORA T 01 su pilna keranikos apdail, EVORA T 02 su pilna akmens apdaila plieninė krosnelė lenktu stiklu su pirminio ir antrinio oro padavimo reguliavimu 8 kW.

ROMOTOP malkomis kūrenamos plieninės krosnelės pasižymi originaliu dizainu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Plieninė ilgai naudota krosnelė nepraranda savo efektyvumo, formos ir visuomet išlieka lyg nauja, o pakūroje esančios šamotinės plytos – vermikulitas, ne tik spinduliuos šilumą, bet ir ją kaups degimo metu bei skleis į aplinką, kuomet malkos bus jau sudegusios. ROMOTOP plieno krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūru, efektyviausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Didelis įvairaus dizaino pasirinkimas, su malkinėmis, ant kojos, ar sukamos aplink savo ašį, atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog ROMOTOP krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, o dabar internetu įsigysite dar pigiau.

Ši krosnelė turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp krosnelės durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant krosnelės stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti krosnelės stiklą. 

Kiekviena ROMOTOP plieninė krosnelė pagaminta iš 2-4 mm plieno ir yra su ketine degimo kamera, kuri dengta šamotiniais blokeliais, kurie prailgina šilumos skleidimą į aplinką. ROMOTOP krosnelės turi deflektorių, kuris yra montuojamas krosnelės degimo kameros viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelės temperatūrą ir ji kur kas daugiau skleidžia šilumos, krosnelių efektyvumas net iki 82 procentų, o keramikos ar akmens apdaila ne tik puošia krosneles, bet ir skleidžia šilumą.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 997
Plotis, mm: 528
Gylis, mm: 398
Galia, kW: 8
Pagaminta iš: Plieno
Spalva: Pilka
Naudingumo koeficientas, %: 80
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus arba iš galo
Dūmtraukio diametras, mm: 150
Apšildomas plotas, m2: 80
Stiklo forma: Lenktas (panoraminis)
Durelės: Varstomos
Dėžutė pelenams: Yra
Šamotiniai blokeliai: Yra
Malkų ilgis iki, cm: 40
Pagal galią kW: Nuo 0 iki 10 kW
Svoris, kg: 137
Pagal gamintoją: ROMOTOP