KFD KASIA šildymo kroselė su antriniu degimu su virykle 8 kW

Nauja prekė

Kodas: KASIA

Gamintojas: KFD

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

630,00€

-20%

787,50€

Apie prekę

KFD KASIA plieninė šildymo kroselė su antriniu degimu 8 kW su virykle

KFD malkomis kūrenamos plieninės krosnelės pasižymi originaliu dizainu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Plieninė ilgai naudota krosnelė nepraranda savo efektyvumo, formos ir visuomet išlieka lyg nauja, o pakūroje esančios šamotinės plytos – vermikulitas, ne tik spinduliuos šilumą, bet ir ją kaups degimo metu bei skleis į aplinką, kuomet malkos bus jau sudegusios. KFD plieno krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūru, efektyviausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Didelis įvairaus dizaino pasirinkimas, su malkinėmis, ant kojos, ar sukamos aplink savo ašį, atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog KFD krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, o dabar internetu įsigysite dar pigiau.

KFD EWA krosnelė turi antrinio degimo sistemą, kuri padidina degimo švarumą ir efektyvumą, todėl ši krosnelė to paties ploto apšildymui sudegina mažiau medienos nei krosnelės, kurios neturi tokios degimo technologijos. Tai protrūkis medienos degimo technologijose.

Galinė dviguba sienelė su tretinio oro padavimu, dūmų sklendė, pelenų stalčius, oro iš lauko paėmimo jungtis.

Pirminis oras KFD krosnelėse naudojamas ugnies įkūrimo metu. Antrinis oras, kuris paduodamas į degimo kamerą viršutinėje durelių dalyje, pagerina degimą ir tuo pačiu apipučia stiklą iš viršaus žemyn, degimo metu išlaikydamas švarų ir skaidrų stiklą. Dėl tretinio "turbo" oro padavimo, kuris tiekiamas krosnelės galinės sienelės centre, papildomai išgaunamas didelis šildymo efektyvumas ir mažas išmetamųjų teršalų kiekis, todėl KFD krosnelės yra ekonomiškesnės ir ekologiškesnės.

Šiuolaikinė antrinio degimo sistema maksimaliai ekonomiškai panaudoja medienos energiją ir labiau saugo aplinką.

Papildomai užsisakę priedą oro paėmimui iš lauko, visada turėsite tyrą ir gaivų orą patalpoje.

Krosnelės degimo kamera dengta akumuliacine medžiaga, kuri prailgina šilumos skleidimą į aplinką net ir baigus degti malkoms.

Reguliuodami sklendę prailginsite malkų degimo laiką, keramikinis stiklas atlaiko iki 800 laipsnių C temperatūrą, didelė degimo kamera, didelės radiatorinės plokštelės skirtos didinti efektyvumą apšildant patalpas.

Lengvai ištraukiamas pelenų stalčius leidžia greitai ir patogiai pašalinti pelenus.

Slankiojanti oro įleidimo sklendė leidžia maksimaliai tiksliai kontroliuoti degimo intensyvumą ir šildymo galingumą.

Ši KFD krosnelė turi viršutinį stiklo apipūtimą. Tarp krosnelės durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti krosnelės stiklą.

KFD plieninės krosnelės turi platų deflektorių, kuris yra montuojamas krosnelės degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelėje temperatūrą, ją suvienodina visoje kosnelėje ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos. Deflektorius už stiklo sudaro papildomą šilumos atspindį į patalpą bei pagerina trauką.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 855
Plotis, mm: 466
Gylis, mm: 430
Galia, kW: 8
Pagaminta iš: Plieno
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 79
Dūmtraukio pajungimas: Iš galo
Dūmtraukio diametras, mm: 150
Apšildomas plotas, m2: 80
Durelės: Varstomos
Durelių plotis, mm: 530
Dėžutė pelenams: Yra
Šildymo laikas, val: iki 8
Vyrių pusė: Kairė
Malkų ilgis iki, cm: 30
Pagal galią kW: Nuo 0 iki 10 kW
Svoris, kg: 100
Pagal gamintoją: KFD

Priedai