INVICTA 800 DOUBLE FACE ketaus židinio kapsulė su dviem stiklais 15 kW

Nauja prekė

Kodas: 6282.44

Gamintojas: INVICTA

Šalis: Prancūzija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 212,00€

-20%

1 515,00€

Apie prekę

Šis 800 INVICTA DUOBLE FACE židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi INVICTA ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

INVICTA liejinių ir emaliuotų dirbinių gamykla, įkurta 1924 metais yra viena stambiausių ketinių židinių ugniakurų gamintojų. Didelė patirtis ugniakurų gamyboje garantuoja nepriekaištingą produkcijoskokybę. Ugniakurų kapsulės pagaminti iš ketaus, o ketus nuo seno pasižymi šilumos laidumu, atsparumu mechaniniam ir temperatūros poveikiui. Šiluma ketiniuose ugniakuruose kaupiama, o vėliau išspinduliuojama į aplinką. keraminis stiklas atsparus karščiui iki 750 laipsnių. Visos dalys, kurios tiesiogiai kontaktioja su ugnim, yra keičiamos, tai suteikia ilgaamžiškumą. INVICTA ugniakurai būna vienpusiai, dipusiai ar kampiniai; durelės - atveriamos ar su pakėlimo mechanizmu; stiklas - tiesus, lenktas ar prizminis.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 950
Plotis, mm: 795
Gylis, mm: 460
Galia, kW: 15
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 70
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 140
Stiklo forma: Dvipusis
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 520
Durelių plotis, mm: 696
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Papildomai užsakoma
Vyrių pusė: Kairė
Oro padavimas iš: Patalpos
Malkų ilgis iki, cm: 63
Pagal galią kW: Nuo 16 iki 20 kW
Svoris, kg: 164
Pagal gamintoją: INVICTA