KRATKI OLIWIA T ketinė židinio kapsulė su dvipusiu stiklu 18 kW

Nauja prekė

Kodas: OLIWIA T

Gamintojas: KRATKI

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 300,00€

-20%

1 625,00€

Apie prekę

Židinys KRATKI OLIWIA Tunel ketinis su dvipusiu stiklu 18 kW

KRATKI ketaus, ketiniai kitaip špyžiniai židiniai, pakeliamomis arba varstomomis durelėmis ir ketinės židinio kapsulės ir ugniakurai dvipusiu stiklu pasižymi klasikiniu arba šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema bei storu ketaus korpusu. KRATKI pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota ketinė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. Kratki židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

Reguliuodami sklendę prailginsite malkų degimo laiką, aukštas kupolas padidins šilumos kaupimą ir skleidimą i aplinką, keramikinis stiklas atlaiko iki 800 laipsnių C temperatūrą, didelė degimo kamera, didelės radiatorinės plokštelės skirtos didinti efektyvumą apšildant patalpas, malkų apsaugos grotelės, kad neužvirstu ant stiklo, pirminio oro padavimo reguliavimas, minimalus ketinių sienelių storis 8 mm, nuimama rankenelė ir tai dar ne viskas..

Šis KRATKI OLIWIA T židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi KRATKI ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 810
Plotis, mm: 738
Gylis, mm: 525
Galia, kW: 18
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 79
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 160
Stiklo forma: Dvipusis
Durelės: dvi varstomos
Durelių aukštis, mm: 515
Durelių plotis, mm: 699
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Yra
Šildymo laikas, val: iki 8
Vyrių pusė: Kairė/Dešinė
Malkų ilgis iki, cm: 60
Pagal galią kW: Nuo 16 iki 20 kW
Svoris, kg: 162
Pagal gamintoją: KRATKI

Priedai