SPARTHERM VARIA 2R-55h-4S plieninis kampinis židinys, dešininiu stiklu 9 kW

Nauja prekė

Kodas: 1017952

Gamintojas: SPARTHERM

Šalis: Vokietija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

2 713,60€

-20%

3 392,00€

Apie prekę

SPARTHERM plieniniai, plieno židiniai, pakeliamomis arba varstomomis, atidaromomis durelėmis ir židinio kapsulės ir ugniakurai dideliu pakeliamu kairiniu arba dešininiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, berėme židinio stiklo konstrukcija. SPARTHERM pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą ir ją spinduliuoti į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. SPARTHERM židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

SPARTHERM VARIA 2R-55h-4S ugniakuro korpusas pagamintas iš 3-4 mm storio plieno apsaugoto nuo korozijos, keramikinis stiklas, valdymo svirtis tiekiamam orui reguliuoti, speciali pakėlimo sistema garantuos sklandų, tylų durelių pakėlimą. Taip pat ugniakurai turi centrinio oro padavimo funkciją - oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išliks gaivus ir tyras oras, o tonuotas stiklas pasliape visą ugniakuro konstrukciją, todėl nesimatys jokio rėmelio bus vientisas stiklas, kas leis visą dėmesį sutelkt į liepsną.

SPARTHERM ugniakurų stiklai ne tik pakeliami, bet ir atveriami, kad būtu galimybė išvalyti stiklą.

Šis židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Taip pat visi SPARTHERM ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos, o degimo kameros vidus padengtas šamotinėmis plytomis, kurios atlieka šilumos kaupimo funkciją ir apsaugo plieninį korpusą nuo deformacijos.

SPARTHERM - vienas didžaiusių židinių ugniakurų gamintojų Vokietijoje. Įmonės produkcija pasižymi nepriekaištinga vokiška kokybe. Daug dėmesio skiriama techninėms gaminio charakteristikoms ir korozijai atspariam gaminio paviršiui. SPARTHERM ugniakurai šiuolaikiški, elegantiški, stilingi, tokie, kurie tenkintų kiekvieno pirkėjo norus.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1346
Plotis, mm: 635
Gylis, mm: 460
Galia, kW: 9
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 80
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 180
Apšildomas plotas, m2: 80
Stiklo forma: L formos vientisas, dešininis
Durelės: Pakeliamos/Atveriamos
Durelių aukštis, mm: 510
Durelių plotis, mm: 557
Dėžutė pelenams: Yra
Oro padavimas iš: Lauko
Šamotiniai blokeliai: Yra
Malkų ilgis iki, cm: 45
Pagal galią kW: Nuo 0 iki 10 kW
Svoris, kg: 240
Pagal gamintoją: SPARTHERM

Priedai