KRATKI MAJA L ketinė židinio kapsulė kampiniu stiklu, kairinis 12 kW

Nauja prekė

Kodas: MAJA/L

Gamintojas: KRATKI

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

600,00€

-20%

750,00€

Apie prekę

Židinys KRATKI MAJA/L ketinis L formos stiklu, kairinis 12 kW

KRATKI ketaus, ketiniai kitaip špyžiniai židiniai, pakeliamomis arba varstomomis durelėmis ir ketinės židinio kapsulės ir ugniakurai dideliu kampiniu kairės arba dešinės pusės stiklu pasižymi klasikiniu arba šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema bei storu ketaus korpusu. KRATKI pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota ketinė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. Kratki židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

Papildomai užsisakę priedą oro paėmimui iš lauko, visada turėsite tyrą ir gaivų orą patalpoje.

Reguliuodami sklendę prailginsite malkų degimo laiką, aukštas kupolas padidins šilumos kaupimą ir skleidimą i aplinką, keramikinis stiklas atlaiko iki 800 laipsnių C temperatūrą, didelė degimo kamera, didelės radiatorinės plokštelės skirtos didinti efektyvumą apšildant patalpas, malkų apsaugos grotelės, kad neužvirstu ant stiklo, pirminio oro padavimo reguliavimas, minimalus ketinių sienelių storis 8 mm, nuimama rankenelė ir tai dar ne viskas..

Šis KRATKI MAJA L židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi KRATKI ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 701
Plotis, mm: 610
Gylis, mm: 441
Galia, kW: 12
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 71
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 120
Stiklo forma: L-formos, kairinis
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 491
Durelių plotis, mm: 300/558
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Yra
Šildymo laikas, val: iki 8
Vyrių pusė: Kairė
Malkų ilgis iki, cm: 50
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 115
Pagal gamintoją: KRATKI

Priedai