IGNIF GOLD 59D plieninis židinys su antriniu degimu kairiniu stiklu 9 kW

Nauja prekė

Kodas: GOLD 59 D

Gamintojas: IGNIF

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 100,00€

-25%

1 466,67€

Apie prekę

IGNIF GOLD 59D skandinaviško stiliaus šilumą akumuliuojanti plieninė kampinė židinio kapsulė su papildomu stiklu kairėje 9 kW

IGNIF plieniniai, plieno židiniai, židinio kapsulės ir ugniakurai sudideliu tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu Skandinavišku minimalistiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, be rėme židinio stiklo konstrukcija. IGNIF židiniai, įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio IGNIF pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą, akumuliuoti ir spinduliuoti ją į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma.

Pasirenkamas stiklo durelių aukšis: 46 cm arba 52 cm

Rankiniu būdu virinamas plieno korpusas užtikrina židinio kokybę, ilgaamžiškumą, bei didelį našumą. Dar geresniam ugnies stebėjimui specialiai plona bei tvirta rėmo konstrukcija.

Židinio ir stiklo rėmo dizainas, kurtas talentingų dizainerių nepaliks abejingų.

Uždara židinio degimo kamera, tinkanti veikti kartu su rekuperacija.

Reguliuojamas kojelių aukštis, leis be vargo pakelti ir nuleisti židinį, bei sureguliuoti maksimaliu tikslumu, be jokių, kad ir minimalių nuokrypių.

Židinio korpusas pagamintas iš 5 mm katilinio plieno, tikslus lazerinis pjovimas, tikslus, kokybiškas bei rankų darbo suvirinimas užtikrins saugumą, tvirtumą bei ilgą naudojimasį, kad ir naudojant židinį pastoviam kūrenimui.

Dėl specialios durelių rėmo konstrukcijos lieka didesnis stiklo plotas, kas leidžia mėgautis kerinčiu vaizdu.

IGNIF židinys su keramikiniu stiklu, ketinėmis grotelėmis, šilumą kaupiančiu, akumuliaciniu kupolu, šamotu ir vermikulitu, maksimaliai plona rėmo konstrukcija užsitarnauja vietą Jūsų jaukiuose, išskirtiniuose ir nuo šiol šiltuose namuose.

Aukščiausios kokybės Vokiškas SCHOTT gamintojo keramikinis atlaikanti temperatūrą iki 700 C laipsnių, 4 mm stiklas, užtikrins saugumą, ilgaamžiškumą ir visada skaidrų vaizdą.

Išskirtinė tiesi arba trapecijos formos degimo kamera dengta šamotu arba vermikulitu, puikiam estetiniam vaizdui, šilumos kaupimui bei funkcionalumui užtikrinti.

Lengvai ištraukiama, bei estetiška plieninė peleninė, atliekanti ir tikslaus degimo funkciją, bei ketinės grotelės, atsparios ir aukščiausiai temperatūrai - tai nematomos bet labai svarbios kokybiško židinio detalės.

Šiuolaikinės ir modernios oro tiekimo technologijos kaip  „Transparent View“, „Turbo Boost“ ir „Air Control“ židiniui suteikia naują prasmę.

Ne vieną iš šių funkcijų nebūtų reikalinga jei tai ne IGNIF gamintojo židinys, kurio uždara degimo sistema,  visiškai minimalus oro paėmimas iš patalpos, taip pat ko neturi kiti gamintojai oras tiekiamas tiek iš kairės tiek iš dešinės kameros pusių, kas užtikrina tiksliausią oro paskirstymą kapsulėje.

Turbo boost“ antrinio degimo židinio sistema, dėl specialios galinės židinio konstrukcijos užtikrina maksimalų malkų sudegimą, bei mažesnį dūmų patekimą į aplinką taip saugant gamtą.

Transparent wiew“, skaidraus stiklo sistema, kuri skirtingai nei nuo daugelio kitų gamintojų orą stiklo nuputimui nukreipia tiek iš apačios tiek ir iš viršaus, kas visiškai neleidžia kauptis suodžiams, be to tai leidžia malkas kūrenti iš viršaus į apačią, kas leidžia prailginti malkų degimą, bei sumažina atsirandančių pelenų kiekį.

Air control“ - oro srauto reguliavimas, kuri leidžia vieno piršto judesiu reguliuoti oro patekimą į židinį, bei Jums patinkantį malkų degimo intensyvumą ir liepsnos dydį.

IGNIF gamintojas suteikia galimybę židinį susikurti pagal save - didelis apdailų dydžių ir spalvų pasirinkimas, rankenėlių spalva priderinama prie apdailos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1240/1300
Plotis, mm: 620
Gylis, mm: 440
Galia, kW: 9
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 80
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 180
Apšildomas plotas, m2: 100
Stiklo forma: L - formos, kairinis
Durelės: Atveriamos
Durelių aukštis, mm: 460/520
Durelių plotis, mm: 570/390
Dėžutė pelenams: Yra
Vyrių pusė: Kairė
Oro padavimas iš: Yra galimybė iš lauko
Šamotiniai blokeliai: Yra
Kurenama: malkos, pjuvenų briketai
Malkų ilgis iki, cm: 45
Pagal galią kW: Nuo 0 iki 10 kW
Pagal gamintoją: IGNIF