SEGUIN HEXA 7 ketaus židinio kapsulė prizminiu stiklu su pakeliamu stiklu 14 kW

Nauja prekė

Kodas: F1000+ES10

Gamintojas: SEGUIN DUTERIEZ

Šalis: Prancūzija

Garantija: 7 metai

Smulkiau

1 830,40€

-20%

2 288,00€

Apie prekę

SEGUIN ketiniai kitaip ketaus židiniai pakeliamomis arba varstomomis durelėmis ir židinio kapsulės prizminiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu ir klaisikiniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, storu ketaus korpusu. SEGUIN pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, o dabar SEGUIN židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir pajungimas.

Šis SEGUIN HEXA 7 ugniakuras turi švaraus stiklo sistemą. Papildomas oras degimui įmamas iš kambario per visas keturias stiklo puses. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo, jis neaprūksta ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugniakuro stiklą.

Visi SEGUIN ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1195
Plotis, mm: 725
Gylis, mm: 610
Galia, kW: 14
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 73,1
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 160
Stiklo forma: Prizminis
Durelės: Pakeliamos
Durelių aukštis, mm: 560
Durelių plotis, mm: 725
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Yra
Dūmų apsauga: Yra
Oro padavimas iš: Patalpos
Malkų ilgis iki, cm: 55
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 170
Pagal gamintoją: SEGUIN