INVICTA 800 CHAUDIERE ketaus židinio kapsulė su šilumokaičiu 20 kW

Nauja prekė

Kodas: 6281.44

Gamintojas: INVICTA

Šalis: Prancūzija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

2 296,00€

-20%

2 870,00€

Apie prekę

Šis INVICTA 800 CHAUDIERE židinio ugniakuras gali būti jungiamas į centrinę šildymo sistemą todėl jūs turėsite ne tik šilumą visose patalpose, šildant oru ar radiatoriais, bet ir karštą vandenį.

INVICTA su vandens kontūru šilumokaičiu ketiniai kitaip ketaus židiniai pakeliamomis arba varstomomis durelėmis ir židinio kapsulės tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu ir klaisikiniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, storu ketaus korpusu. INVICTA pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, o dabar INVICTA židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir pajungimas.

Šis židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi INVICTA ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

INVICTA liejinių ir emaliuotų dirbinių gamykla, įkurta 1924 metais yra viena stambiausių ketinių židinių ugniakurų gamintojų. Didelė patirtis ugniakurų gamyboje garantuoja nepriekaištingą produkcijoskokybę. Ugniakurų kapsulės pagaminti iš ketaus, o ketus nuo seno pasižymi šilumos laidumu, atsparumu mechaniniam ir temperatūros poveikiui. Šiluma ketiniuose ugniakuruose kaupiama, o vėliau išspinduliuojama į aplinką. keraminis stiklas atsparus karščiui iki 750 laipsnių. Visos dalys, kurios tiesiogiai kontaktioja su ugnim, yra keičiamos, tai suteikia ilgaamžiškumą. INVICTA ugniakurai būna vienpusiai, dipusiai ar kampiniai; durelės - atveriamos ar su pakėlimo mechanizmu; stiklas - tiesus, lenktas ar prizminis.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1044,5
Plotis, mm: 795
Gylis, mm: 495
Galia, kW: 20
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 74
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 200
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 575
Durelių plotis, mm: 795
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Papildomai užsakoma
Vyrių pusė: Kairė
Oro padavimas iš: Patalpos
Malkų ilgis iki, cm: 70
Pagal galią kW: Nuo 21 iki 25 kW
Svoris, kg: 188
Pagal gamintoją: INVICTA