KRATKI MILA PW plieninis židinys su vandens kontūru 24 kW

Nauja prekė

Kodas: MILA/PW

Gamintojas: KRATKI

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 575,90€

-15%

1 854,00€

Apie prekę

Šis KRATKI MILA PW židinio ugniakuras gali būti jungiamas į centrinę šildymo sistemą todėl jūs turėsite ne tik šilumą visose patalpose, šildant oru ar radiatoriais, bet ir karštą vandenį. Galingumas vandeniui 12 kW.

KRATKI plieniniai, plieno židiniai su šilumokaičiu ir židinio kapuslės ar ugniakurai su vandens kontūru, pakeliamu arba varstomu dideliu tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, berėme židinio stiklo konstrukcija. KRATKI pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą ir ją spinduliuoti į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. Kratki plieninis židinys su vandens kontūru ir šilumokaičius geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

Papildomai užsisakę priedą oro paėmimui iš lauko, visada turėsite tyrą ir gaivų orą patalpoje.

Su avariniu aušinimo gyvatuku.

Tinka uždarai ir atvirai šildymo sistemai.

Reguliuodami sklendę prailginsite malkų degimo laiką, aukštas kupolas padidins šilumos kaupimą ir skleidimą i aplinką, keramikinis stiklas atlaiko iki 800 laipsnių C temperatūrą, didelė degimo kamera, didelės radiatorinės plokštelės skirtos didinti efektyvumą apšildant patalpas, malkų apsaugos grotelės, kad neužvirstu ant stiklo, pirminio oro padavimo reguliavimas, minimalus ketinių sienelių storis 8 mm, nuimama rankenelė ir tai dar ne viskas..

Židinio ugniakuro  degimo kamera dengta akumuliacine Acumotto medžiaga, kuri prailgina šilumos skleidimą į aplinką net ir baigus degti malkoms.

Šis židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi KRATKI ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 954
Plotis, mm: 1132
Gylis, mm: 552
Galia, kW: 24
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 66
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 240
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 607
Durelių plotis, mm: 869
Dėžutė pelenams: Nėra
Sklendė: Yra
Šildymo laikas, val: iki 8
Vyrių pusė: Kairė
Malkų ilgis iki, cm: 70
Šilumokaičio talpa, l: 72
Pagal galią kW: Nuo 21 iki 25 kW
Svoris, kg: 213
Pagal gamintoją: KRATKI

Priedai