KRATKI OLIWIA PW/G/22 ketaus židinio kapsulė su šilumokaičiu tiesiu pakeliamu stiklu 22 kW

Nauja prekė

Kodas: OLIWIA/PW/G

Gamintojas: KRATKI

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 870,00€

-15%

2 200,00€

Apie prekę

Šis KRATKI OLIWIA PW/G/22 židinio ugniakuras gali būti jungiamas į centrinę šildymo sistemą todėl jūs turėsite ne tik šilumą visose patalpose, šildant oru ar radiatoriais, bet ir karštą vandenį.

KRATKI ketaus, ketiniai kitaip špyžiniai židiniai su vandens kontūru ar ketinės židinio kapsulės su šilumokaičiu, pakeliamomis arba varstomomis durelėmis ir ugniakurai dideliu tiesiu stiklu pasižymi klasikiniu arba šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema bei storu ketaus korpusu. KRATKI pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota ketinė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. Kratki ketaus židinys su šilumokaičiu ir vandens kontūru geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

Papildomai užsisakę priedą oro paėmimui iš lauko, visada turėsite tyrą ir gaivų orą patalpoje.

Reguliuodami sklendę prailginsite malkų degimo laiką, aukštas kupolas padidins šilumos kaupimą ir skleidimą i aplinką, keramikinis stiklas atlaiko iki 800 laipsnių C temperatūrą, didelė degimo kamera, didelės radiatorinės plokštelės skirtos didinti efektyvumą apšildant patalpas, malkų apsaugos grotelės, kad neužvirstu ant stiklo, pirminio oro padavimo reguliavimas, minimalus ketinių sienelių storis 8 mm, nuimama rankenelė ir tai dar ne viskas..

Šis židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi KRATKI ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1296
Plotis, mm: 886
Gylis, mm: 564
Galia, kW: 22
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 66
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 220
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Pakeliamos/Atveriamos
Durelių aukštis, mm: 441
Durelių plotis, mm: 686
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Yra
Šildymo laikas, val: iki 8
Malkų ilgis iki, cm: 60
Šilumokaičio talpa, l: 46,5
Pagal galią kW: Nuo 21 iki 25 kW
Svoris, kg: 181
Pagal gamintoją: KRATKI

Priedai