KRATKI AQUARIO O plieninis židinys su vandens kontūru 16 kW

Nauja prekė

Kodas: AQUARIO/O/16

Gamintojas: KRATKI

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 649,00€

-15%

1 940,00€

Apie prekę

KRATKI AQUARIO O/16/PW/W plieninis židinio ugniakuras tiesiu stiklu su šilumokaičiu 16 kW. Galingumas vandeniui 10,8 kW.

KRATKI plieniniai, plieno židiniai su šilumokaičiu ir židinio kapuslės ar ugniakurai su vandens kontūru, pakeliamu arba varstomu dideliu tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, berėme židinio stiklo konstrukcija. KRATKI pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą ir ją spinduliuoti į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. Kratki plieninis židinys su vandens kontūru ir šilumokaičius geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

Su avariniu aušinimo gyvatuku.

Tinka uždarai ir atvirai šildymo sistemai.

Šis KRATKI AQUARIO/O/16/PW ugniakuras pritaikytas veikimui centrinio šildymo sistemose, kurių darbinis slėgis iki 2 barų. Standartinėse kapsulėse įrengtas gyvatukas, kuris termiškai apsaugo įrenginį. Vandens kontūro korpusas papildomai sutvirtintas jungtimi. Degimo kamera išklota „Acumotte“ eramikos plokštėmis. Ši medžiaga pasižymi tiek akumuliacinėmis, tiek izoliacinėmis savybėmis. Izoliuoja- riboja tiesioginį ugnies poveikį kapsulės korpusui, didina temperatūrą degimo kameroje ir mažina dujų išskyrimą į aplinką. Akumuliuoja – kaupia degimo metu gauta šilumą, kuri išskiriama lėtai net kelias valandas užgesus liepsnai. „Eko Aqua“ židiniai pritaikyti darbui su centrinio šildymo sistemomis, šilumos siurbliais, saulės  baterijomis su buitinio karšto vandens boileriais ir akumuliacinėmis talpomis.

Gyvatuko panaudojimas ir funkcionavimas:”Eko Aqua“ kapsulėse gyvatukas yra įmontuotas į židinį ½  colio skersmens varinis vamzdelis, skirtas apsaugoti vandens sistema nuo perkaitinimo. Kitaip tariant, atlieka židinio aušintuvo funkciją ir veikia nuo terminio apsauginio vožtuvo.Vandens kontūro viršutinėje dalyje įmontuoti atvamzdžiai, skirti tiekti gyvatukui vandenį iš vandentikio. Jungtis su ½  colio išoriniu sriegiu sudaro gyvatuko galus. Jungtis su ½  colio vidiniu sriegiu skirta prijungti apsauginio vožtuvo šilumos daviklį, kuris valdo vandens paleidimą per gyvatuką. Jei centrinio šildymo sistema paima mažiau šilumos nei židinys generuojama galios, vandens temperatūra vandens kontūre gali pavojingai kilti. Tokiais atvejais, viršijus 97 C  temperatūrą, terminis vožtuvas atidaro šalto vandens iš vandentiekio praėjimą per gyvatuką ir šis vanduo vėsina vandens kontūre esantį vandenį.Ekologiškumas.

Reguliuodami sklendę prailginsite malkų degimo laiką, aukštas kupolas padidins šilumos kaupimą ir skleidimą i aplinką, keramikinis stiklas atlaiko iki 800 laipsnių C temperatūrą, didelė degimo kamera, didelės radiatorinės plokštelės skirtos didinti efektyvumą apšildant patalpas, malkų apsaugos grotelės, kad neužvirstu ant stiklo, pirminio oro padavimo reguliavimas, minimalus ketinių sienelių storis 8 mm, nuimama rankenelė ir tai dar ne viskas..

Šis židinio ugniakuras yra dvigubo degimo, tai reiškia kad degant malkoms išsiskiria dujos, kurios yra neišmetamos pro kaminą, o papildomai sudeginamos (pro galinėjė ugniakuro sienelėje padarytas  angeles patekęs oras į ugniakurą uždega tas dujas, gaunasi dviguba liepsna), tai padidina šilumos efektyvumą, mažina aplinkos taršą. Taip pat  papildomai degdamos dujos užtikrina visišką pelenų sudegimą, jų praktiškai nelieka ir tai sumažina židinio priežiūrą.      

Taip pat židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi KRATKI ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1335
Plotis, mm: 778
Gylis, mm: 524
Galia, kW: 16
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 84,4
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 160
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 555
Durelių plotis, mm: 738
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Yra
Šildymo laikas, val: iki 8
Vyrių pusė: Kairė
Oro padavimas iš: Lauko
Kurenama: Mediena
Malkų ilgis iki, cm: 70
Šilumokaičio galia, kW: 10,8
Šilumokaičio talpa, l: 88,5
Pagal galią kW: Nuo 16 iki 20 kW
Svoris, kg: 312
Pagal gamintoją: KRATKI

Priedai