LAVA VISIO 17PS SP plieninis židinys su šilumokaičiu - vandens kontūru dešininiu stiklu 17 kW

Nauja prekė

Kodas: VISIO 17PS SP

Gamintojas: LAVA

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 565,00€

-25%

2 086,67€

Apie prekę

Šis LAVA VISIO 17PS SP židinio ugniakuras kampiniu, dešininiu sudurtu stiklu skirtas jungti į centrinę šildymo sistemą todėl jūs turėsite ne tik šilumą visose patalpose, šildant oru grindiniu šildymu ar radiatoriais, bet ir karštą vandenį. Galingumas vandeniui 10,5 kW.

LAVA plieniniai, plieno židiniai su šilumokaičiu ir židinio kapuslės ar ugniakurai su vandens kontūru, pakeliamu arba varstomu dideliu tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, berėmė židinio stiklo konstrukcija. LAVA pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą ir ją spinduliuoti į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. LAVA plieninis židinys su vandens kontūru ir šilumokaičius geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

Uždara oro cirkuliacija - tinkamas naudoti kartu su rekuperacija.

Antrinis degimas padedantis maksimaliai sudeginti kurą, dėl to gaunama daugiau šilumos, nei su židiniais be antrinio degimo.

Kampinis sudurtas stiklas.

Išmetamujų dujų slopintuvas.

Kamino traukos sklendė.

Patentuota ir sertifikuota LAVA "Complete Burning"" degimo sistema.

Naudingumo koeficientas net 81 %, kai kitų gamintojų iki 70%

Peleninė.

Reguliuojamas kojelių aukštis

Tinka uždarai ir atvirai šildymo sistemai.

Šis židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi LAVA ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1260
Plotis, mm: 820
Gylis, mm: 535
Galia, kW: 17
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 81
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 180
Apšildomas plotas, m2: 170
Stiklo forma: L - formos, dešininis
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 560
Durelių plotis, mm: 820
Dėžutė pelenams: Yra
Šildymo laikas, val: iki 8
Malkų ilgis iki, cm: 60
Šilumokaičio galia, kW: 10,5
Šilumokaičio talpa, l: 36
Pagal galią kW: Nuo 16 iki 20 kW
Svoris, kg: 215
Pagal gamintoją: LAVA

Priedai