SEGUIN EUROPA 7 ketaus židinio kapsulė su pakeliamu stiklu 12 kW

Nauja prekė

Kodas: F0400+ES04

Gamintojas: SEGUIN DUTERIEZ

Šalis: Prancūzija

Garantija: 7 metai

Smulkiau

1 416,80€

-20%

1 771,00€

Apie prekę

SEGUIN ketiniai kitaip ketaus židiniai pakeliamomis arba varstomomis durelėmis ir židinio kapsulės tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu ir klaisikiniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, storu ketaus korpusu. SEGUIN pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, o dabar SEGUIN židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir pajungimas.

Šis SEGUIN EUROPA 7 ugniakuras turi švaraus stiklo sistemą. Papildomas oras degimui įmamas iš kambario per visas keturias stiklo puses. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo, jis neaprūksta ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugniakuro stiklą.

Visi SEGUIN ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Jau daugiau kaip 30 metų SEGUIN DUTERIEZ vysto židinių ir krosnelių gamybą ir plėtrą. Daugiau kaip 30 metų patirtis siūlo jums atrasti stilių, kurti harmoniją jūsų namuose pagal jūsų norus, siekius ir poreikius. Plati tradicinių ar atviros ugnies, klasikinių, šiuolaikiškų, kaimiško stiliaus ar aukštos dizaino klasės židinių, krosnelių gama, suras vietą kiekvieno namuose.Ši įmonė pasitiki savo gaminama produkcija, todėl jai suteikia 7 metų garantiją.Židinio ugniakurai pagaminti iš aukštos kokybės ketaus liejinio, kurių sienelių storis nuo 8-12 mm, kas garantuoja ilgą ugniakuro naudojimo laiką ir dėl storų sienelių efektyvumas siekia iki 75%. Beveik visi SEGUIN ugniakurų modeliai gaminami su aukštu dūmų kaupikliu, kurio viršutinėje dalyje įmontuota sklendė, dėl tokio kaupiklio pagerėja trauka, padidėja šildymo paviršius, o su sklende galima reguliuoti degimo procesą. Apsauga nuo dūmų dar vienas SEGUIN išskirtinumas, nes ugniakure įmontuota patentuota sklendės reguliavimo sistema, daugelis modelių sukonstruoti taip, kad neatidarius sklendės nebūtų galima atverti ir ugniakuro durelių, kas užtikrins kad dūmai nepateks į patalpą.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 555
Plotis, mm: 710
Gylis, mm: 460
Galia, kW: 12
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 76,7
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 120
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Pakeliamos
Durelių aukštis, mm: 505
Durelių plotis, mm: 600
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Yra
Dūmų apsauga: Yra
Malkų ilgis iki, cm: 55
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 150
Pagal gamintoją: SEGUIN