800 ONDE ketinis židinio ugniakuras su dekoratyviniu rėmu

Nauja prekė

Kodas: 6582.44

Gamintojas: INVICTA

Šalis: Prancūzija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

824,84€

-20%

1 031,05€

Apie prekę

Dekoratyvinis ketaus rėmas suteiks solidumo ir išskirtinumo.

Šis židinio ugniakuras yra dvigubo degimo, tai reiškia kad degant malkoms išsiskiria dujos, kurios yra neišmetamos pro kaminą, o papildomai sudeginamos (pro galinėjė ugniakuro sienelėje padarytas  angeles patekęs oras į ugniakurą uždega tas dujas, gaunasi dviguba liepsna), tai padidina šilumos efektyvumą, mažina aplinkos taršą. Taip pat  papildomai degdamos dujos užtikrina visišką pelenų sudegimą, jų praktiškai nelieka ir tai sumažina židinio priežiūrą.

Šis židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi INVICTA ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

INVICTA liejinių ir emaliuotų dirbinių gamykla, įkurta 1924 metais yra viena stambiausių ketinių židinių ugniakurų gamintojų. Didelė patirtis ugniakurų gamyboje garantuoja nepriekaištingą produkcijoskokybę. Ugniakurų kapsulės pagaminti iš ketaus, o ketus nuo seno pasižymi šilumos laidumu, atsparumu mechaniniam ir temperatūros poveikiui. Šiluma ketiniuose ugniakuruose kaupiama, o vėliau išspinduliuojama į aplinką. keraminis stiklas atsparus karščiui iki 750 laipsnių. Visos dalys, kurios tiesiogiai kontaktioja su ugnim, yra keičiamos, tai suteikia ilgaamžiškumą. INVICTA ugniakurai būna vienpusiai, dipusiai ar kampiniai; durelės - atveriamos ar su pakėlimo mechanizmu; stiklas - tiesus, lenktas ar prizminis.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 784
Plotis, mm: 800
Gylis, mm: 478
Galia, kW: 15
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 75
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 150
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 600
Durelių plotis, mm: 800
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Papildomai užsakoma
Oro padavimas iš: Patalpos
Apdaila: Dekoratyvinis rėmas
Malkų ilgis iki, cm: 55
Svoris, kg: 135