SPARTHERM VARIA Bh-4S plieninis židinys tiesiu pakeliamu stiklu 9 kW

Nauja prekė

Kodas: 1054941

Gamintojas: SPARTHERM

Šalis: Vokietija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

3 824,00€

-20%

4 780,00€

Apie prekę

SPARTHERM plieniniai, plieno židiniai, pakeliamomis arba varstomomis, atidaromomis durelėmis ir židinio kapsulės ir ugniakurai dideliu tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, berėme židinio stiklo konstrukcija. SPARTHERM pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą ir ją spinduliuoti į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. SPARTHERM židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

SPARTHERM VARIA BH ugniakuro korpusas pagamintas iš 3-4 mm storio plieno apsaugoto nuo korozijos, keramikinis stiklas, valdymo svirtis tiekiamam orui reguliuoti, speciali pakėlimo sistema garantuos sklandų, tylų durelių pakėlimą, o tonuotas stiklas pasliape visą ugniakuro konstrukciją, todėl nesimatys jokio rėmelio bus vientisas stiklas, kas leis visą dėmesį sutelkt į liepsną.

SPARTHERM ugniakurų stiklai ne tik pakeliami, bet ir atveriami, kad būtu galimybė išvalyti stiklą.

Šis židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Taip pat visi SPARTHERM ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos, o degimo kameros vidus padengtas šamotinėmis plytomis, kurios atlieka šilumos kaupimo funkciją ir apsaugo plieninį korpusą nuo deformacijos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1262
Plotis, mm: 1151
Gylis, mm: 485
Galia, kW: 9
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 79
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 250
Apšildomas plotas, m2: 100
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Pakeliamos/Atveriamos
Durelių aukštis, mm: 520
Durelių plotis, mm: 1000
Dėžutė pelenams: Yra
Šamotiniai blokeliai: Yra
Malkų ilgis iki, cm: 80
Pagal galią kW: Nuo 0 iki 10 kW
Svoris, kg: 350
Pagal gamintoją: SPARTHERM

Priedai