LAVA LUMINA V12 CERAMIC plieninis židinys tiesiu stiklu 12 kW

Nauja prekė

Kodas: LUMINA CERAMIC V12

Gamintojas: LAVA

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

840,00€

-25%

1 120,00€

Apie prekę

LAVA LUMINA CERAMIC V12 plieninis židinio ugniakuras su atveriamu dideliu tiesiu stiklu 12 kW su keramika

LAVA plieniniai, plieno židiniai, pakeliamomis arba varstomomis, atidaromomis durelėmis ir židinio kapsulės ir ugniakurai dideliu tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, berėme židinio stiklo konstrukcija. LAVA pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą ir ją spinduliuoti į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. LAVA židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

LAVA CeraTerm yra aukštos kokybės ugniai atspari šilumos izoliacinė medžiaga, kuriai būdinga didelė šiluminė varža (1600 ° C) ir gebėjimas kaupti šilumą, todėl galite padidinti degimo temperatūrą židinyje, kad galėtume efektyviai ir ekologiškai deginti medieną. Skirtingai nuo šamoto, CeraTerm paviršius yra lygus ir neturi porų, kurios neleidžia ant jo patekti nesudegusioms dalelėms ir nešvarumams. Degimo metu visi nešvarumai savaime išsivalo, todėl galite mėgautis ugnies vizijos grožiu ir švariu paviršiumi židinyje. Dėka gamybos technologijos svarbi CeraTerm medžiagos savybė yra ilgaamžiškumas. CeraTerm elementai yra liejami ir nespaudžiami, tai yra sprendimas, kuris reikšmingai įtakoja vieną iš svarbiausių paviršiaus parametrų - ilgalaikį patikimumą ir naudojimąsi.

Šis LAVA židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą. 

Visi LAVA ugniakurai turi centrinio oro padavimo funkciją - oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išliks gaivus ir tyras oras.

Pirminis ir antrinis oro padavimo valdymas - gražesniai liepsnai, ugnies valdymui ir ilgesniam malkų degimui.

Durelių vyriai gali būti tiek iš kairės tiek iš dešinės pusės.

Tonuotas stiklas pasliape visą ugniakuro konstrukciją, todėl nesimatys jokio rėmelio bus vientisas stiklas, kas leis visą dėmesį sutelkt į liepsną.

Židinys del uždaros oro sistemos tinkamas naudoti kartu su rekuperacija.

Reguliuojamos kojelės.

Taip pat visi LAVA serijos ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 960
Plotis, mm: 670
Gylis, mm: 490
Galia, kW: 12
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 80
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 180
Apšildomas plotas, m2: 120
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Atveriamos
Durelių aukštis, mm: 445
Durelių plotis, mm: 670
Oro padavimas iš: Lauko
Šamotiniai blokeliai: Yra
Malkų ilgis iki, cm: 50
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 110
Pagal gamintoją: LAVA

Priedai