SEGUIN EUROPA 7 ketaus židinio kapsulė su trim tonuotais stiklais 12 kW

Nauja prekė

Kodas: F0403BL

Gamintojas: SEGUIN DUTERIEZ

Šalis: Prancūzija

Garantija: 7 metai

Smulkiau

1 439,20€

-20%

1 799,00€

Apie prekę

SEGUIN ketiniai kitaip ketaus židiniai pakeliamomis arba varstomomis durelėmis ir židinio kapsulės tripusiu u formos stiklu pasižymi šiuolaikiniu ir klaisikiniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, storu ketaus korpusu. SEGUIN pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, o dabar SEGUIN židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir pajungimas.

Tonuotas stiklas pasliape visą ugniakuro konstrukciją, todėl nesimatys jokio rėmelio bus vientisas stiklas, kas leis visą dėmesį sutelkt į liepsną.

Šis SEGUIN EUROPA 7 ugniakuras turi švaraus stiklo sistemą. Papildomas oras degimui įmamas iš kambario per visas keturias stiklo puses. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo, jis neaprūksta ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugniakuro stiklą.

Visi SEGUIN ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 790
Plotis, mm: 710
Gylis, mm: 460
Galia, kW: 12
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 76,7
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 120
Stiklo forma: U-formos
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 505
Durelių plotis, mm: 600
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Yra
Dūmų apsauga: Yra
Vyrių pusė: Kairė
Malkų ilgis iki, cm: 55
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 150
Pagal gamintoją: SEGUIN